Informacje4 października 2016, 20:00,

Chiny - Kulturalne Biuro Podróży

Kulturalne Biuro Podróży to nowa propozycja dla miłośników Klubu Podróżnika i nie tylko. Projekt, podobnie jak Klub, przybliża kulturę i tradycję innych krajów i ludzi.

CHINY - KULTURALNE BIURO PODRÓŻY

Na pierwsze spotkanie zapraszamy 4 października 2016 roku w godz. 20:00-22:00. Miejsce: Sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Wstęp wolny. Impreza w ramach Piaseczyńskiego Festiwalu Latawców.

O swojej podróży do Chin opowiedzą członkowie piaseczyńskiego zespołu Manaus. Oprócz tradycyjnego pokazu zdjęć i opowieści o przygodach muzyków, fragment relacji z koncertu w Chinach oraz anegdoty o tym, jak podejmuje się artystów a Państwie Środka.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje6 października 2016, 18:00,

Uroczysta sesja Młodzieżowej Rady Gminy Piaseczno

6 października 2016 roku zapraszamy wszystkich mieszkańców na uroczystą sesję Młodzieżowej Rady Gminy Piaseczno. Będzie ona podsumowaniem działalności młodych radnych w latach 2014-2016 oraz podziękowaniem dla osób, które działały na jej rzecz. Ostatnia sesja MRG rozpocznie się o godz. 16.00 a o godz. 18:00 zaplanowano część uroczystą z udziałem mieszkańców i zaproszonych gości. Miejsce: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno.

UROCZYSTA SESJA MŁODZIEŻOWEJ RADY GMINY PIASECZNO

Porządek obrad:
1. Otwarcie sesji, przywitanie przez przewodniczącego obecnych na sali radnych oraz zaproszonych gości
2. Przyjęcie protokołu z XV sesji
3. Podsumowanie działaności w trakcie całej kadencji , ewaluacja
4. Podziękowania dla, obecnych i byłych radnych, doradców oraz osób współpracujących z radą
5. Wolne wnioski
6. Przygotowania do części uroczystej sesji