Informacje31 maja 2015, 13:00,

Charytatywny Piknik dla Gabrysi

Piknik charytatywny dla mieszkanki Chylic Gabrysi Krzesińskiej, która ucierpiała w wypadku komunikacyjnym. Impreza odbędzie się na terenie Klubu sportowego Laura Chylice. Imprezę poprowadzi Wodzirej Tomek - Grupa Wodzirej Art. Gwiazda wieczoru MARCIN SIEGIEŃCZUK!

Charytatywny Piknik dla Gabrysi

Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci i rodziców:
- dmuchane zamki,
- zjeżdżalnie,
- żywe węże,
- pokazy sztuk walki,
- występ dzieci z Zespołu Ostinata,
- malowanie buziek,
- układanie wielkich klocków,
- turniej piłkarski,
- gry i zabawy,
- sucha piana z wozu strażackiego,
- wystawa zabytkowych aut i motocykli,
- 600 konne auto do driftu,
- konkursy z super nagrodami,
- grill,
- słodkości dla dzieci,
- napoje dla dorosłych,

Harmonogram Pikniku dla Gabrysi:
13:00 - rozpoczęcie imprezy
13:15 - występ zespołu OSTINATA (pokaz tańca)
14:30 - pokaz KUNG FU
15:00 - Pokaz ratownictwa medycznego (pierwsza pomoc OSP)
16:00 - pokaz KICK-BOXINGU
16:30 - konkursy, licytacje
17:30 - Dziecięco-Młodzieżowa Orkiestra Dęta (oprawa R. Nowaczewski)
19:00 - Koncert DiscoPolo - MARCIN SIEGIEŃCZUK

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=11165
Informacje27 maja 2015, 18:58,

UKS Return Piaseczno mistrzem II ligi - baraż o I ligę mężczyzn

To były kolejne dni pełne emocji i sukcesów dla pingpongistów UKS Return Piaseczno. Pierwsza drużyna rozegrała mecz finałowy o mistrzostwo II ligi mężczyzn, a rywalem tenisistów stołowych z Piaseczna była ekipa KS Spójnia Warszawa. Zwycięzca tego dwumeczu, oprócz triumfu w drugoligowych rozgrywkach, zyskał prawo do gry w barażach o awans do I ligi. Pierwsze spotkanie rozegrane zostało w Piasecznie i przy ponad 100-osobowej publiczności zawodnicy z Piaseczna wznieśli się na wyżyny swoich umiejętności. Po dość wyrównanym początku stan meczu wskazywał wynik remisowy (3:3), jednak po grach podwójnych wszystkie pojedynki wygrali gracze Returnu. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem wynikiem 7:3 dla zespołu z Piaseczna, a punkty dla Returnu zdobywali: Maciej Chojnicki i Xu Kai po 2,5; Maciej Karmoliński i Robert Najwer po 1.

UKS Return Piaseczno mistrzem II ligi - baraż o I ligę mężczyzn

Na rewanż i rozstrzygnięcie w dwumeczu nie trzeba było długo czekać. Już dzień później na sali w Warszawie rozegrany został decydujący mecz. Drużynie z Piaseczna do awansu wystarczyło wygranie 4 pojedynków. Udało się to już po grach podwójnych, kiedy tablica wyników pokazywała 2 punkty zdobyte po stronie Spójni i 4 punkty po stronie Uks Return. Wtedy pingpongiści z Piaseczna mieli już pewność, że zostali najlepszą drużyną w II lidze i staną przed szansą awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Pomimo przeprowadzonych zmian i wprowadzeniu zawodników rezerwowych ostateczny wynik meczu (6:4) potwierdził przewagę Returnu.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

UKS Return Piaseczno mistrzem II ligi - baraż o I ligę mężczyzn

Punkty dla Returnu zdobyli: Maciej Chojnicki 2,5; Robert Najwer 1,5; Maciej Karmoliński 1,5; Xu Kai 0,5. Teraz na drodze do upragnionego awansu pozostał już tylko jeden przeciwnik - Lewart Lubartów, triumfator rozgrywek II ligi w grupie lubelsko-podlaskiej. Mecze rozegrane zostaną w dniach 5-6.06. Na mecz do Piaseczna zapraszamy w sobotę 06.06 o godzinie 17:00 do Sali GOSiR.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=4962&start=30