Informacje28 stycznia 2018, 18:00,

Charytatywny koncert Zespołu Śpiewaczego TĘCZA w Starej Iwicznej

28 stycznia 2018 roku o godz. 19.00 odbędzie się koncert charytatywny Zespołu Śpiewaczego TĘCZA pod kier. dr Tomasza Nowaka i Grzegorza Toporowskiego. Zapraszają Organizatorzy: Fundacja "Być Bardziej" i Parafia pw. Zesłania Ducha Świętego. Miejsce: kościół w Starej Iwicznej.

CHARYTATYWNY KONCERT ZESPOŁU ŚPIEWACZEGO TĘCZA W STAREJ IWICZNEJ

Informacje24 stycznia 2018, 16:00,

Wesołe środy w bibliotece Piaseczno

Od 24 stycznia 2018 roku o godz. 17:00 zapraszamy na cykliczne zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 5-8 lat do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno Oddział dla dzieci i młodzieży.

WESOŁE ŚRODY W BIBLIOTECE PIASECZNO

Na pierwszym spotkaniu przeniesiemy się w klimat „Zimy i czarów” razem z Tove Jansson. Będziemy wykonywać bałwanki, reniferki i gwiazdki śniegowe. Zaśpiewamy zimowe piosenki, a także wspólnie z Muminkami obudzimy starego niedźwiedzia, który mocno śpi. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Ilość miejsc ograniczona!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie