Informacje21 marca 2013, 00:00,

Charytatywny Halowy Turniej Piłkarski o Puchar Fundacji Pomóż Dorosnąć w GOSiR Piaseczno

Fundacja Pomóż Dorosnąć, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji GOSiR Piaseczno oraz Urząd Miasta i Gminy Piaseczno zapraszają sympatyków piłki nożnej na CHARYTATYWNY HALOWY TURNIEJ PI£KARSKI O PUCHAR FUNDACJI POMÓż DOROSN¡ć, który odbędzie się 24 marca 2013 roku na hali GOSiR Piaseczno, przy ul. Sikorskiego 20 w Piasecznie. Pomysłodawcami i organizatorami Turnieju Piłkarskiego są starsi wolontariusze Fundacji, a zwłaszcza Karol Kołodziejczak. Karol zainicjował pomysł charytatywnego turnieju piłkarskiego, zjednał sobie życzliwość i akceptację pomysłu ze strony GOSiR-u i Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno, oraz zainteresował turniejem amatorskie drużyny piłkarskie.

CHARYTATYWNY HALOWY TURNIEJ PI£KARSKI O PUCHAR FUNDACJI POMÓż DOROSN¡ć

Charytatywny Turniej Piłkarski rozpocznie się o godz. 9.00. Zakończenie turnieju przewidywane jest na godz. 16.00. Do turnieju zgłosiło się 16 drużyn (tabela poniżej). Wstęp wolny! Zawodnikom i kibicom życzymy dobrych, sportowych wrażeń. Kontakt do organizatora Karola Kołodziejczaka: tel.: 505-575-320, mail: karol.kolodziejczak@wp.pl

CHARYTATYWNY HALOWY TURNIEJ PI£KARSKI O PUCHAR FUNDACJI POMÓż DOROSN¡ć

Program Charytatywnego Turnieju Piłki Halowej:

9.00 prezentacja drużyn biorących udział w turnieju
9.15 pierwszy mecz - faza grupowa
15.00 koniec fazy grupowej turnieju
15.00-16.00 półfinały oraz finału zawodów.

Fundacja zajmuje się dziećmi z rodzin patologicznych z okolic Piaseczna. Każdy, kto chciałby pomóc Fundacji "Pomóż Dorosnąć", może przekazać jej 1% podatku (KRS: 0000203456) lub wpłacić pieniążki na konto bankowe Fundacji: BZ WBK II O/Piaseczno 21 1090 1694 0000 0001 1008 2174 Więcej informacji o Fundacji Pomóż Dorosnąć www.pomozdorosnac.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje22 marca 2013, 00:00,

Marcin Skrzynecki - spotkanie ze złotym medalistą Igrzysk Paraolimpijskich w tenisie stołowym

Poniedziałkowy trening (18 marca 2013 r.) na długo zostanie w pamięci najmłodszych zawodników UKS Return Piaseczno. Jak każdego dnia trenowali intensywnie, jednak dziś pod koniec treningu spotkała ich miła niespodzianka. Na treningu w Piasecznie zjawił się złoty medalista Igrzysk Paraolimpijskich w Londynie, Marcin Skrzynecki.

MARCIN SKRZYNECKI W PIASECZNIE - SPOTKANIE ZE Z£OTYM MEDALIST¡ Z LONDYNU

Młodzi tenisiści mieli okazję porozmawiać z reprezentantem Polski, dowiedzieć się więcej o jego karierze i drodze do medalu zdobytego na Igrzyskach. Dzieci wyglądały na bardzo zadowolone kiedy dowiedziały się, że medalista także stresuje się podczas startów i zdarzają mu się gorsze występy - zupełnie tak jak im. Potem była chwila na zrobienie sobie pamiątkowych zdjęć i rozegranie kilku akcji z Naszym gościem.

MARCIN SKRZYNECKI W PIASECZNIE - SPOTKANIE ZE Z£OTYM MEDALIST¡ Z LONDYNU
autor/źródło: Maciej Chojnicki - UKS Return Piaseczno www.returnpiaseczno.pl