Informacje13 czerwca 2008, 00:00,

CHARYTATYWNY FESTYN INTEGRACYJNY Władysławów


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Firma Human Assets Agnieszka Kumor i Viotetta Majewska (hipoterapeuta) oraz Fundacja Integracyjna MajKum Hipoterapia serdecznie zapraszają na CHARYTATYWNY FESTYN INTEGRACYJNY W£ADYS£AWÓW, który odbędzie się w sobotę 14 czerwca 2008 roku o godzinie 11:00 w malowniczej miejscowości Władysławów (gmina Lesznowola). Zobacz miejscowość na mapie: dojazd. Bilet wstępu na festyn kosztuje 25 zł, ulgowy 12 zł (dzieci powyżej 12 lat), natomiast osoby niepełnosprawne oraz dzieci do 12 lat - wstęp wolny. W celu otrzymania większej ilości informacji, zachęcamy do kontaktu z Fundacją Integracyjną MajKum Hipoterapia Władysławów e-mail: majkum@poczta.onet.pl oraz tel. 0607 446 819 (ulotka). Serdecznie zapraszamy mieszkańców na Charytatywny Festyn Integracyjny we Władysławowie.

CHARYTATYWNY FESTYN INTEGRACYJNY W£ADYS£AWÓW

Charytatywny Festyn IntegracyjnyWładysławów program objęty ceną biletu: zabawy rodzinne, konkursy prowadzone przez firmę SYNTON, oprowadzanki na koniu, konkursy jeździeckie, prezentacja osiągnięć dzieci uczestniczących w zajęciach hipoterapeutycznych prowadzonych przez panią Violettę Majewska, konkurs wędkarski, pokaz skoków przez przeszkody, pokaz jazdy ułańskiej w wykonaniu Tomasza Szulborskiego, kadryl na koniach (wykonuje duet Ewa Kania i Elżbieta Pryka), aukcja grafik znanego malarza koni Bogusława Lustyka, pokaz mody dziecięcej znanych projektantów połączony z aukcją oraz pokaz sztucznych ogni.

FUNDACJA INTEGRACYJNA MAJKUM HIPOTERAPIA CHARYTATYWNY FESTYN INTEGRACYJNY W£ADYS£AWÓW

Oprócz tego, organizatorzy przygotowali na festyn dodatkowo wiele atrakcji, które nie zostały objęte ceną biletów, m.in.: zjeżdżalnia gigantyczna 9-metrowa, możliwość korzystania z ogromnej trampoliny, karuzela dla malutkich dzieci, byk rodeo dla wszystkich oraz przyjemności dla podniebienia, czyli niebiańska wata cukrowa zimne lody, ciepłe gofry, jedzenie z grilla i oczywiście piwo. W trakcie Charytatywnego Festynu Integracyjnego czynne będzie stoisko z akcesoriami jeździeckimi, czyli coś dla konia i coś dla jeźdźca. Atrakcji będzie jeszcze więcej, ale o tym, co jeszcze ciebie czeka, przekonaj się osobiście i przyjedź do miejscowości Władysławów na Charytatywny Festyn Integracyjny. Serdecznie zapraszamy na sobotni festyn.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Lesznowola Władysławów

Napisz komentarz

Informacje10 czerwca 2008, 00:00,

Po Okolicach Piaseczna z Klubem Pędziwiatr Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na niedzielną wycieczkę rowerową: PO OKOLICACH PIASECZNA. Wycieczka rowerowa odbędzie się w najbliższą niedzielę 15 czerwca 2008 roku. Krótki dystans i atrakcje na pewno zachęcą do uczestnictwa mniej wprawionych rowerzystów a zwłaszcza osoby z dziećmi, bo to głównie do nich adresowana jest najbliższa niedzielna wycieczka rowerowa. Organizatorzy wycieczki, planują m.in. wizytę na fermie strusi w Zalesinku.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr

Osoby zainteresowane niedzielną wycieczką rowerową, spotykają się 15 czerwca 2008 roku, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie. Informację o niedzielnej wycieczce, można znaleźć również na stronie internetowej Klubu Pędziwiatr: piasmkzapowiedzi.blox.pl (współpracują z nami). Zapraszamy na wycieczkę rowerową z członkami Klubu Rowerowego Pędziwiatr.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie