Informacje13 czerwca 2008, 00:00,

CHARYTATYWNY FESTYN INTEGRACYJNY Władysławów

Firma Human Assets Agnieszka Kumor i Viotetta Majewska (hipoterapeuta) oraz Fundacja Integracyjna MajKum Hipoterapia serdecznie zapraszają na CHARYTATYWNY FESTYN INTEGRACYJNY W£ADYS£AWÓW, który odbędzie się w sobotę 14 czerwca 2008 roku o godzinie 11:00 w malowniczej miejscowości Władysławów (gmina Lesznowola). Zobacz miejscowość na mapie: dojazd. Bilet wstępu na festyn kosztuje 25 zł, ulgowy 12 zł (dzieci powyżej 12 lat), natomiast osoby niepełnosprawne oraz dzieci do 12 lat - wstęp wolny. W celu otrzymania większej ilości informacji, zachęcamy do kontaktu z Fundacją Integracyjną MajKum Hipoterapia Władysławów e-mail: majkum@poczta.onet.pl oraz tel. 0607 446 819 (ulotka). Serdecznie zapraszamy mieszkańców na Charytatywny Festyn Integracyjny we Władysławowie.

CHARYTATYWNY FESTYN INTEGRACYJNY W£ADYS£AWÓW

Charytatywny Festyn IntegracyjnyWładysławów program objęty ceną biletu: zabawy rodzinne, konkursy prowadzone przez firmę SYNTON, oprowadzanki na koniu, konkursy jeździeckie, prezentacja osiągnięć dzieci uczestniczących w zajęciach hipoterapeutycznych prowadzonych przez panią Violettę Majewska, konkurs wędkarski, pokaz skoków przez przeszkody, pokaz jazdy ułańskiej w wykonaniu Tomasza Szulborskiego, kadryl na koniach (wykonuje duet Ewa Kania i Elżbieta Pryka), aukcja grafik znanego malarza koni Bogusława Lustyka, pokaz mody dziecięcej znanych projektantów połączony z aukcją oraz pokaz sztucznych ogni.

FUNDACJA INTEGRACYJNA MAJKUM HIPOTERAPIA CHARYTATYWNY FESTYN INTEGRACYJNY W£ADYS£AWÓW

Oprócz tego, organizatorzy przygotowali na festyn dodatkowo wiele atrakcji, które nie zostały objęte ceną biletów, m.in.: zjeżdżalnia gigantyczna 9-metrowa, możliwość korzystania z ogromnej trampoliny, karuzela dla malutkich dzieci, byk rodeo dla wszystkich oraz przyjemności dla podniebienia, czyli niebiańska wata cukrowa zimne lody, ciepłe gofry, jedzenie z grilla i oczywiście piwo. W trakcie Charytatywnego Festynu Integracyjnego czynne będzie stoisko z akcesoriami jeździeckimi, czyli coś dla konia i coś dla jeźdźca. Atrakcji będzie jeszcze więcej, ale o tym, co jeszcze ciebie czeka, przekonaj się osobiście i przyjedź do miejscowości Władysławów na Charytatywny Festyn Integracyjny. Serdecznie zapraszamy na sobotni festyn.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Lesznowola Władysławów

Informacje14 czerwca 2008, 00:00,

Eliminacje Mistrzostw Polski Modeli Zdalnie Sterowanych

Informujemy, że w ciągu najbliższych dwóch dni 14-15 czerwca 2008 roku, na torze RcMonster przy ul. Puławskiej 31 w Piasecznie, odbędą się III eliminacje Mistrzostw Polski Modeli Zdalnie Sterowanych. Organizator, czyli Europejskie Stowarzyszenie Sportów RcMonster zaprasza mieszkańców w sobotę w godzinach 9:00-18:00, natomiast w niedzielę w godzinach 9:00-15:00. Organizatorzy zapewniają, że podczas tych dwóch dni zmagań, nie zabraknie sportowych emocji. Zachęcamy do kibicowania zawodnikom podczas eliminacji do Mistrzostw Polski Modeli Zdalnie Sterowanych w Piasecznie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno