Informacje5 grudnia 2015, 12:00,

Charytatywna wystawa grafik Michała Dębskiego w Piasecznie

W dniach 5 - 6 grudnia 2015 r. o godz. 12 w Szkole Podstawowej Nr 1 przy ul. Świętojańskiej w Piasecznie odbędzie się charytatywna wystawa grafik Michała Dębskiego na rzecz Katolickiego Liceum oraz Gimnazjum w Magdalence. Podczas dwudniowej imprezy odbędzie się aukcja grafik artysty, autora ubiegłorocznej wystawy zatytułowanej "Światy nierzeczywiste". Dochód z akcji charytatywnej przeznaczony jest w całości na zakup Sztandaru dla Katolickich Szkół w Magdalence.

Charytatywna wystawa grafik Michała Dębskiego w Piasecznie

Harmonogram wystawy grafik Michała Dębskiego
Sobota, 5 grudnia

1. Rozpoczęcie – przywitanie gości, godz. 12
2. Krótkie wprowadzenie, prezentacja szkoły dla której organizowana jest akcja charytatywna
3. Otwarcie wystawy, godz. 12.30
4. Aukcja grafik artysty, godz. 13.30
Niedziela, 6 grudnia
Wystawa będzie czynna w godzinach 12 – 18

W czasie trwania dwudniowej specjalnej wystawy, uroczystości towarzyszyć będą ciekawe programy artystyczne oraz muzyczne. Można będzie zakupić różne ozdoby wykonane przez uczniów, uczestniczyć w warsztatach plastycznych, a także skosztować domowego ciasta w słodkiej kawiarence.

Organizatorzy dziękują za objęcie patronatu nad uroczystością: Wójt Gminy Lesznowola Pani Marii Jolancie Batyckiej-Wąsik, Staroście Piaseczyńskiemu Panu Wojciechowi Ołdakowskiemu, Wicestaroście Piaseczyńskiemu Panu Arkadiuszowi Strzyżewskiemu, Burmistrzowi Piaseczna Panu Zdzisławowi Lisowi, Pani Krystynie Łęckiej - Dyrektorowi Szkoły Podstawowej Nr 1 w Piasecznie, Biurom Promocji: Powiatu Piaseczyńskiego, Gminy Piaseczno oraz Gminy Lesznowola, Panu Aleksandrowi Ryszce z Przystanku Kultura w Piasecznie, oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby wystawa mogła się odbyć. Organizatorzy: Michał Dębski – artysta grafik, Grażyna Dębska – koordynator projektu.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11625
Informacje12 grudnia 2015, 17:00,