Informacje20 listopada 2017, 16:00,

Challenge - szczytna idea czy zagrożenie? Spotkanie w Piasecznie

20 listopada 2017 roku zapraszamy rodziców dzieci i młodzieży na prelekcję na temat Challenge - szczytna idea czy zagrożenie? Zapisy: tel. 22 756 73 58 wypozyczalnia@biblioteka-piaseczno.pl Challenge – niewinna zabawa, niebezpieczna manipulacja czy szczytna idea? Co jest teraz popularne? Co oglądają nasze dzieci? Co to jest challenge internetowy i na czym polega? Tego wszystkiego dowiecie się Państwo na spotkaniu w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno – Oddziale dla dorosłych, o godz. 17.00.

CHALLENGE - SZCZYTNA IDEA CZY ZAGROŻENIE?

Informacje23 listopada 2017, 07:25,

Skorzystaj z mammobusu w Piasecznie

W mammobusie, który będzie na parkingu przy ul. Sierakowskiego w dniach 23-24 listopada 2017 roku, kobiety urodzone w latach 1948-1967 zapraszamy do wykonania mammografii. Badania w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi są bezpłatne dla kobiet ubezpieczonych, refundowane przez NFZ co 2 lata. Mammografia pozwala na wykrycie tzw. zmian bezobjawowych w bardzo wczesnym etapie rozwoju wtedy, kiedy nie są one wyczuwalne przez kobietę lub lekarza, co bardzo istotnie zwiększa szansę wyleczenia.

SKORZYSTAJ Z MAMMOBUSU W PIASECZNIE