Informacje6 września 2007, 00:00,

Centrum Rozwoju Dziecka Koala zaprasza dzieci na zajęcia

Centrum Rozwoju Dziecka KOALA w Piasecznie zaprasza dzieci na zajęcia: z języka angielskiego metodą Helen Doron, z programu edukacyjnego Klucz do uczenia się, bajkoterapię, logiczne rozwijanki, ćwiczenia Dennisona, plastyczne, rytmiczno umuzykalniające, Klubu Malucha (4-godzinne zajęcia adaptacyjne dla najmłodszych), konsultacje logopedy i psychologa, a także do wspaniałej zabawy na sali zabaw.

Centrum Rozwoju Dziecka KOALA
kliknij aby powiększyć

Centrum Rozwoju Dziecka KOALA rodziców zaprasza na warsztaty wychowawcze prowadzone przez Pracownię Psychologiczno-Edukacyjną. Organizowane są również bezpłatne zajęcia pokazowe. KOALA znajduje się przy ul. Zgoda 1 w Piasecznie. Bardziej szczegółowe informacje uzyskacie pod tel. (022) 756 73 68 oraz na: www.koala.com.pl

Informację otrzymaliśmy od Anny Malec z Centrum Rozwoju Dziecka KOALA w Piasecznie, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami). Więcej o CRD Koala napisaliśmy w naszym serwisie informacyjnym - w informacji: Rozrywka w Piasecznie - Centrum Rozwoju Dziecka Koala. Zapraszamy na zajęcia do Koali.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje6 września 2007, 00:00,

Wioletta Piasecka spotkanie w Bibliotece Publicznej

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza na spotkanie z Wiolettą Piasecką. Spotkanie odbędzie się 19 września 2007 roku, o godzinie 10.00 w Oddziale dziecięcym Biblioteki Publicznej w Piasecznie, przy ul. Kościuszki 49. W czasie spotkania z Wiolettą Piasecką można będzie nabyć książki autorki. Informację otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z Ośrodka Kultury Piaseczno, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami).

Wioletta Piasecka

Wioletta Piasecka to pisarka z Elbląga, autorka książek dla najmłodszych czytelników. Pisarka zadebiutowała jako korespondent gazety Dzienniek Bałtycki pisząc artykuły o charakterze społecznym. Twórczością dla najmłodszych zadebiutowała w 1999 roku książką Zaczarowana kraina bajek, w której znalazło się siedem utworów. Jest autorką biografii Hansa Christiana Andersena, pt. W poszukiwaniu szczęścia, Baśniowa biografia Andersena 2001 rok, oraz serii książek, w skład, której wchodzą: Zaczarowane bąbelki, Bajka na dobranoc, Dwie Małgosie, Bajka o królewnie, Sześć życzeń Natalki, Bajka o królewnie, W poszukiwaniu szczęścia, Dawno temu..., Domek marzeń, Włóczęga, Kluseczka, Kosmiczna przygoda, Księżniczka dziecięcych serc.

Wioletta Piasecka w swe opowieści wkłada serce i duszę. Baśnie zachwycają lekkością pisania, prostotą, zręcznością stylu. Za pośrednictwem swych bohaterów autorka przekazuje dzieciom wiarę w moc własnych zdolności i możliwości realizacji marzeń. Baśnie jej niosą w sobie przesłanie, zmuszają do refleksji. Praca, poszukiwanie prawdy, zwycięstwo dobra nad złem to tylko nieliczne wartości wynikające z treści. Ktokolwiek sięgnął po jedną z baśni z pewnością przeczyta następne. Utwory zawierają dużo ciekawych dialogów, dzięki czemu znakomicie nadają się na przedstawienie teatralne. Zapraszamy na spotkanie z Wiolettą Piasecką w Bibliotece Publicznej Piaseczno.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno