Informacje4 lutego 2008, 00:00,

Centrum Multimedialne w Zespole Szkół w Pamiątce

Urząd Gminy Tarczyn poinformował na swojej stronie www.tarczyn.pl, o powstaniu Centrum Multimedialnego w czytelni Zespołu Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Wojciecha Górskiego w Pamiątce. Centrum Multimedialne było współfinansowane przez Europejski Fundusz Społeczny i Urząd Gminy Tarczyn, który sfinansował prace adaptacyjne biblioteki, jak również współfinansował wyposażenie.

W nowo powstałym Centrum Multimedialnym w Pamiątce, do dyspozycji są cztery stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu oraz oprogramowaniem ułatwiającym wyszukiwanie informacji: encyklopedią PWN, Atlasem Świata, a także słownikami w formie elektronicznej. W Centrum Multimedialnym istnieje również możliwość wydrukowania wyszukanych informacji, zapisania ich na płytę CD, DVD, dyskietkę lub nośnik podłączany do USB. Do korzystania z komputerów dyrekcja Zespołu Szkół zaprasza nie tylko uczniów, ich rodziców oraz pracowników placówki, lecz także wszystkie zainteresowane osoby z lokalnej społeczności. Zapraszamy do Centrum Multimedialnego.

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Wojciecha Górskiego w Pamiątce mieści się przy ul. Anieli i Wojciecha Górskich 3, Pamiątka (Gmina Tarczyn), tel. (022) 727-71-49 Więcej informacji o szkole w Pamiątce, możecie przeczytać na ich stronie internetowej: www.pamiatka.edu.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński TARCZYN
Tematy:Tarczyn

Polecane dla Ciebie

Informacje5 lutego 2008, 00:00,

Minerva, Blade Of Terror, Concrete w MGOK Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza na koncert, podczas którego zagrają: MINERVA, BLADE OF TERROR, CONCRETE. Koncert odbędzie się w piątek 8 lutego 2008 roku, o godzinie 18:00 w sali piaseczyńskiego Ośrodku Kultury (ul. Kościuszki 49, Piaseczno). Wstęp na koncert 8 złotych. Zapowiada się ostre granie, na którym nie może Was zabraknąć! Zapraszamy na koncert zespołów: Minerva, Blade Of Terror, oraz Concrete do Ośrodka Kultury w Piasecznie.

MINERVA BLADE OF TERROR CONCRETE

MINERVA (Piaseczno) w składzie: Olo (guitars, vocals), Damian (guitars, backing vocals), Isoul (bass), Grabb (drums). Inspiracja zespołu: Machine Head, Killswitch Engage, Fear Factory, Mudvayne, Trivium, In Flames, Pantera. Więcej informacji o piaseczyńskim zespole MINERVA, możecie przeczytać na stronie: minerva.

BLADE OF TERROR (Warszawa) w składzie: Flisak (gitara), Grabb (perkusja), Boletz (gitara i głos), Thomas C. (głos), Urded (gitara basowa). Styl zespołu Blade Of Terror to ciężki thrash-death metal z wpływami innych gatunków ciężkiej muzyki. W 2007 roku, zespół nagrał pierwszy studyjny materiał: The Harvest Has Begun. Więcej informacji o zespole BLADE OF TERROR, możecie przeczytać na stronie: bladeofterror

CONCRETE (Nowy Dwór Mazowiecki) w składzie: Sewer (guitar, vocal), Kuba (vocal), Jendrenko (lead guitar), Rodman (bass), Pit-R (drums). Styl grania Concrete zahacza o trash i death metal. Więcej informacji o zespole CONCRETE, możecie przeczytać na stronie: concrete
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO