Informacje11 czerwca 2008, 00:00,

Centrum Medyczne Puławska zaprasza na stronę dla Dzieci

Specjalnie dla Dzieci a zarazem naszych Małych Pacjentów, Centrum Medyczne Puławska Piaseczno, uruchomiło wyjątkową podstronę internetową. Na dziecięcej stronie można: zmieniać kolor strony według własnych upodobań, wydrukować kolorowankę dla swojego dziecka, pokolorować bajkowe postaci z dzieckiem on-line, przeczytać dziecku, który lekarz jest od czego (informacje o lekarzach napisane są dziecięcym językiem), zdobyć informacje o szczepieniach dla dzieci oraz inne cenne porady zdrowotne.

Strona dla Dzieci Centrum Medycznego Puławska

Wejdźcie ze swoim dzieckiem na stronę: www.cmpulawska.com.pl i zobaczcie, kto Was powita. Poznajcie naszych bajkowych lekarzy. Pokolorujcie nasze postaci on-line. Wydrukujcie najładniejsze Waszym zdaniem kolorowanki dla dzieci. życzymy Wam wspaniałej zabawy i zapraszamy na stronę internetową dla Waszych Dzieci.

CENTRUM MEDYCZNE PU£AWSKAPIASECZNO
autor/źródło:

Informacje12 czerwca 2008, 00:00,

Ekologiczno - Integracyjny Piknik Józefosław i Julianów

Stowarzyszenie Nasz Józefosław i Julianów oraz Sołectwa obu tych miejscowości serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców na EKOLOGICZNO - INTEGRACYJNY PIKNIK JÓZEFOS£AW i JULIANÓW. Piknik mieszkańców Józefosławia i Julianowa odbędzie się w najbliższą niedzielę 15 czerwca 2008 roku, od godziny 16:00 przy ul. Julianowska k/Technikoloru. Wstęp na piknik jest oczywiście wolny! Na piknik zostali zaproszeni również specjalni goście: Józef Zalewski Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno, Zdzisław Lis Wiceburmistrz Miasta i Gminy Piaseczno, Jan Dąbek Starosta Powiat Piaseczyńskiego oraz Radni Gminy Piaseczno.

EKOLOGICZNO - INTEGRACYJNY PIKNIK JÓZEFOS£AW i JULIANÓW

Na niedzielny Piknik Józefosław i Julianów, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla wszystkich. W programie pikniku m.in.: gry i zabawy dla dzieci, gry sportowe dla wszystkich, konkursy z nagrodami, bufet grill, pokazy straży pożarnej, pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej, koncert zespołu muzycznego, pokazy jazdy konnej, kucyki, a od godziny 20:00 rozpocznie się zabawa taneczna. Zapraszamy na integracyjny Piknik Józefosław i Julianów.

Stowarzyszenie Nasz Józefosław i Julianów, informuje również, że tego samego dnia o godzinie 11:00 zapraszają na wspólne sprzątanie Julianowa i Józefosławia. Worki i rękawice będą dostępne w miejscu pikniku. Na najbardziej czynnych sprzątających oczekiwać będą nagrody i niespodzianki. Przyłącz się do akcji sprzątania.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno