Informacje2 lipca 2007, 00:00,

Centrum Medyczne Puławska bezpłatnie bada 50 latków


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Jeśli ukończyłeś 50 lat to skorzystaj w dniu 28 lipca 2007 (sobota) w godzinach 9:00 - 14:00 w Centrum Medycznym Puławska z BEZP£ATNYCH konsultacji lekarskich. Osoby po 50 roku życia, będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad: Internisty, Ginekologa, Okulisty, Dermatologa, Reumatologa, Chirurga, oraz BEZP£ATNEGO pomiaru: słuchu, ciśnienia, cukru i cholesterolu.

Jeżeli masz ponad 50 lat, lub Twoi rodzice ukończyli ten wiek, to przekaż im tą wiadomość. To wyjątkowa okazja, by kompleksowo i ZA DARMO zadbać o zdrowie! Zapisy do dnia 23 lipca 2007 roku w Centrum Medycznym Puławska, przy ulicy Puławska 33 w Piasecznie, telefon: (022) 737 50 50, e-mail: rejestracja@cmpulawska.com.pl Informacja pochodzi z aktualności na stronie Centrum Medycznego Puławska w Piasecznie: www.cmpulawska.com.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje28 czerwca 2007, 00:00,

Obejrzyj film Shrek Trzeci z Ośrodkiem Kultury w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Chyba wszystkie dzieci wiedzą, kim jest Shrek i oglądały dwie poprzednie części jego przygód. Teraz razem z Ośrodkiem Kultury w Tarczynie dzieci mogą obejrzeć najnowsze przygody zielonego stwora. Ośrodek Kultury zaprasza dzieci na wspólny wyjazd do kina na film pod tytułem: Shrek Trzeci.

Wyjazd do kina organizowany jest 4 lipca 2007 roku, o godzinie 10:00 sprzed Domu Kultury w Tarczynie. Cena biletu do kina 10 złotych. Zapisy oraz opłaty Ośrodek Kultury Tarczyn przyjmuje do dnia 3 lipca. Ilość miejsc ograniczona. Osoby zainteresowane wyjazdem do kina więcej informacji na ten temat uzyskają pod numerem telefonu: (022) 727 71 96. Zapraszamy na wspólne oglądanie najnowszych przygód Shreka.

Shrek Trzeci

Shrek Trzeci to film animowany, będący kontynuacją losów bohaterów serii filmów Shrek i Shrek 2. W trzeciej części główny bohater ma przejąć koronę po królu Haroldzie. Shrek jednak nie chce brać na siebie tak wielkiej odpowiedzialności i odmawia. Tym samym Shrek, Osioł i Kot w butach muszą wyruszyć na poszukiwanie innego kandydata godnego tego zaszczytu. Jednym z pretendentów do tronu jest siostrzeniec królowej Lilian: młody i niewierzący w swoją wartość Król Artur. Jest on poniżany w szkole przez wszystkich. Wracając do Zasiedmiogórogrodu, statek z bohaterami rozbija się o skały. Jedyną drogą do miasta jest pomoc nauczyciela magii. W tym czasie Fiona, córka króla Zasiedmiogórogrodu, a żona Shreka, organizuje ruch oporu, który ma powstrzymać Księcia z bajki. Przeprowadza on, bowiem zamach stanu. W tym filmie pojawi się również potomstwo Shreka. Prawdopodobnie będzie to trójka małych ogrów: dwóch chłopców i jedna dziewczynka. Zobaczymy również potomstwo Osła, które było pokazane pod koniec drugiej części filmu. Zobacz oficjalną stronę trzeciej części Shreka: www.shrek-trzeci.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie