Informacje9 września 2014, 13:59,

Centrum Medyczne CMP ogłasza przetarg na wyposażenie gabinetu stomatologicznego

Centrum Medyczne CMP zaprasza wszystkie zainteresowane firmy do składania ofert przetargowych w celu wyłonienia dostawcy wyposażenia gabinetu stomatologicznego.

Prosimy o zapoznanie się ze specyfikacją przetargową.

Tematy:

Informacje13 września 2014, 08:00,

Blaski i Cienie wystawa fotografii Moniki Bukowińskiej

Blaski i Cienie to tytuł wystawy fotografii autorstwa Moniki Bukowińskiej, ukazującej Piaseczno w nieco inny sposób niż zwykle. Wystawa prezentowana będzie w Muzeum Regionalnym w Piasecznie w dniach od 12 września (wernisaż godz. 18.00) do 5 października 2014 r. Miejsce: Muzeum Regionalne w Piasecznie, Pl. Piłsudskiego 10.

Blaski i Cienie wystawa fotografii Moniki Bukowińskiej

Zdaniem autorki zdjęć „mijamy dziesiątki nic dla nas nieznaczących miejsc i budynków. Tymczasem wystarczy odrobina światła, cień rzucany przez liście, by dostrzec w otaczającej nas rzeczywistości wiele interesujących i pięknych detali”. To one stały się bohaterami ponad 30 fotografii prezentowanych na wystawie.

Monika Bukowińska najchętniej fotografuje detale architektoniczne, zwłaszcza architekturę zabytkową i drewnianą, obiekty sakralne. Wiele pracy poświęca dla utrwalania elementów drewnianych i metaloplastyki. Należy do Polskiego Związku Fotografów Przyrody i Towarzystwa Miłośników Piękna i Zabytków Konstancina. Rodowita mieszkanka ziemi piaseczyńskiej, związana rodzinnie z Konstancinem i Piasecznem.

Laureatka wielu konkursów i autorka wystaw fotograficznych. Współautorka foto – albumu „Miejsca pamięci Powiatu Piaseczyńskiego" (wyd. Starostwo Powiatowe w Piasecznie) – I nagroda w konkursie Fundacji Polonia Restituta i Muzeum Niepodległości „Rzeczpospolita Niepodległa 2011” w kategorii „Prace albumowe”.