Informacje12 marca 2015, 12:55,

CBA zatrzymało wiceszefa lokalnej Platformy Obywatelskiej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Afera korupcyjna w samorządzie w mazowieckim Piasecznie. Jak dowiedział się reporter RMF FM, w ręce CBA wpadło kilku mężczyzn, z których jeden to wiceszef lokalnej Platformy Obywatelskiej. Został zatrzymany na gorącym uczynku podczas przyjmowania ponad stu tys. zł łapówki.

CBA zatrzymało wiceszefa lokalnej Platformy Obywatelskiej

Łukasz K., wpływowy samorządowiec i znany w Piasecznie działacz PO, miał obiecać, że w zamian za łapówkę umożliwi zmianę sposobu zagospodarowania przestrzennego bardzo dużej działki budowlanej w Piasecznie. Od tej decyzji zależał los inwestycji budowlanej, na której zagraniczni biznesmeni mieli do tej pory stracić około 40 mln zł.

Łukasz K. usłyszał zarzut powoływania się na wpływy w samorządzie i przyjęcia łapówki. Prokuratura potwierdziła nieoficjalne informacje naszego reportera o zatrzymaniu na gorącym uczynku Łukasza K.

Podczas specjalnej operacji CBA w luksusowym warszawskim hotelu Łukasz K. miał przyjąć 150 tysięcy złotych łapówki. Prokuratorski zarzut jest jednak szerszy. Z ustaleń śledczych wynika, ze ostateczna kwota łapówki miała wynosić aż 600 tysięcy złotych.

Drugi z zatrzymanych mężczyzn to Mosche T. Ma odpowiadać za wręczenie łapówki. Obaj nie przyznają się do winy. Dziś po południu sąd zdecyduje, czy trafią na trzy miesiące do aresztu. Tego chce prokuratura.

źródło: http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-piaseczno-cba-zatrzymalo-wiceszefa-lokalnej-platformy-obywat,nId,1697057#

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Anonimowy, 16 lipca 2019
Czas najwyzszy zeby zrobili z nimi porzadek!!!te wladze to poprostu kpina!!!przepraszam ze tutaj ale ...Pani Katarzyno niewystarczy dostac stolek w starostwie zeby ukryc niekompetencje!!!!
Anonimowy, 16 lipca 2019
Pogratulujcie złodziejowi Łukaszowi!!! https://www.facebook.com/krawczynskilukasz?fref=ts
Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=26&t=10977
Informacje14 marca 2015, 20:00,

Koncert Pizza Driver w 8 Ball Club


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

14 marca 2015 roku o godz. 20.00 odbędzie się koncert Pizza Driver. Miejsce: 8 Ball Club przy Jana Pawła II 10, Piaseczno. Zapraszamy na sobotni koncert!

Koncert Pizza Driver w 8 Ball Club

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=37&t=1887&start=450

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie