Informacje9 stycznia 2018, 18:00,

Cate Blanchett - Konstanciński Klub Filmowy


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


9 stycznia 2018 roku o godz. 19.00 zapraszamy do Konstancińskiego Klubu Filmowego. Gwiazdą najbliższego spotkania będzie australijska aktorka Cate Blanchett. Miejsce: KDK (Hugonówka), ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

CATE BLANCHETT - KONSTANCIŃSKI KLUB FILMOWY

Cate Blanchett ma w swoim dorobku aż 5 nominacji do Oscara oraz 2 statuetki. Zostanie wyświetlony jeden z najlepszych filmów z jej udziałem. Tematem projekcji oraz dyskusji będzie kontrowersyjny skandal, przedstawiony w głośnej powieści Zoë Heller.

Czekamy na wszystkich kinomanów z Konstancina i okolic, stałych bywalców oraz nową publiczność. Zachęcamy nie tylko do udziału w projekcjach, ale także do zabrania głosu w dyskusjach. Informacje dotyczące tytułów filmów można uzyskać pod adresem mailowym: abachurska@konstancinskidomkultury.pl oraz pod numerem telefonu 22 484 20 25.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje9 stycznia 2018, 15:30,

Warsztaty kosmetyczne w Zalesiu Dolnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Biblioteka zaprasza na warsztaty kosmetyczne, które odbędą się we wtorek 9 stycznia 2018 roku o godz. 16.30 w filii Zalesiu Dolnym. W czasie spotkania przeprowadzony zostanie zabieg pielęgnacyjny na dłonie, nauczymy się dobierania odpowiedniego koloru podkładu i posłuchamy o pielęgnacji twarzy. Zapisy pod nr tel. 22 378 44 95. Liczba miejsc ograniczona, zapraszamy!

WARSZTATY KOSMETYCZNE W ZALESIU DOLNYM

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie