Informacje3 stycznia 2017, 19:00,

CAREY MULLIGAN spotkanie Konstancińskiego Klubu Filmowego


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


3 stycznia 2016 roku o godz. 19.00 Konstanciński Dom Kultury zaprasza na spotkanie Konstancińskiego Klubu Filmowego - CAREY MULLIGAN. Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15 Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

CAREY MULLIGAN SPOTKANIE KONSTANCIŃSKIEGO KLUBU FILMOWEGO

Spotkania Konstancińskiego Klubu Filmowego odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca o godzinie 19. Gwiazdą najbliższego spotkania, które odbędzie się 3 stycznia będzie brytyjska aktorka filmowa i teatralna Carey Mulligan. Zostanie wyświetlony jeden z filmów z jej udziałem. Czekamy na wszystkich kinomanów z Konstancina i okolic, stałych bywalców oraz nową publiczność. Zachęcamy nie tylko do udziału w projekcjach, ale także do zabrania głosu w dyskusjach, gdyż podczas naszych spotkań poruszamy tematy związane z wyświetlanym filmem, ale także jego odniesieniami oraz kontekstami w kulturze. Informacje dotyczące tytułów filmów można uzyskać pod adresem mailowym: abachurska@konstancinskidomkultury.pl oraz pod numerem telefonu 22 484 20 20.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje4 stycznia 2017, 10:00,

Zrób sobie zdjęcie z babcią i dziadkiem


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

1 stycznia 2017 roku startuje konkurs fotograficzny pn.: Zrób sobie zdjęcie z babcią i dziadkiem. Swoje prace należy przesyłać do 16 stycznia 2017 roku. Pokaż na zdjęciu siebie oraz swoją babcię lub dziadka! Zrób sobie z nimi selfie i prześlij na adres: runow@kulturalni.pl Regulamin konkursu fotograficznego jest do wglądu w Klubie Kultury w Runowie ul. Dobra 63.

ZRÓB SOBIE ZDJĘCIE Z BABCIĄ I DZIADKIEM

Klub Kultury w Runowie nagrodzi najlepsze fotografie - w puli nagród znajdzie się coś dla młodszych i starszych. Najciekawsze zdjęcia zaprezentowane zostaną na wystawie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Rozstrzygnięcie konkursu "Zrób sobie zdjęcie z babcią lub dziadkiem" i rozdanie nagród odbędzie się 20 stycznia 2017 roku o godz. 19:00 podczas wernisażu wystawy. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym.

Selfie to zdjęcie autoportretowe wykonane zazwyczaj trzymanym w ręku aparatem cyfrowym lub telefonem komórkowym. Znaleźć je można niemal na każdym profilu społecznościowym. Czas zrobić je sobie z najukochańszymi osobami na świecie, czyli dziadkami.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie