Informacje23 września 2018, 17:00,

Cantores Minores - X Międznarodowy Festiwal Musica Classica

23 września 2018 roku o godz. 19.00 zapraszamy na pierwszy z koncertów festiwalowych do kościoła pw. św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu. Wystąpi dla Państwa Archikatedralny Chór Męski "Cantores Minores" pod dyrekcją Franciszka Kubickiego. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Klasycznej “Con Fuoco”. Wstęp wolny!

CANTORES MINORES - X MIĘDZNARODOWY FESTIWAL MUSICA CLASSICA

CANTORES MINORES - X MIĘDZNARODOWY FESTIWAL MUSICA CLASSICA

Informacje22 września 2018, 09:00,

Otwarcie krytego boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią w Piasecznie

22 września 2018 roku w godz. 11.00-15.00 odbędzie się uroczyste otwarcie krytego boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią. Miejsce: Stadion Miejski GOSiR Piaseczno przy ul. 1 maja 16 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy mieszkańców na uroczystość oraz zachęcamy do kibicowania podczas meczów.

OTWARCIE KRYTEGO BOISKA PIŁKARSKIEGO ZE SZTUCZNĄ NAWIERZCHNIĄ W PIASECZNIE

Program otwarcia krytego boiska:
11.00 – oficjalne otwarcie imprezy;
11.30 – pokaz laserowy;
11.40-11.55 – I połowa meczu towarzyskiego, podczas którego zagrają piaseczyńscy dziennikarze kontra samorządowcy gminy Piaseczno;
11.55 – konkurs piłkarski dla widowni, pokaz laserowy;
12.05 – II połowa meczu towarzyskiego: piaseczyńscy dziennikarze kontra samorządowcy gminy Piaseczno;
12.20 – konkurs piłkarski dla widowni, pokaz laserowy;
12.30-14.30 – turniej piłki nożnej wychowanków klubów sportowych gminy Piaseczno – rocznik 2010;
14.40 – zakończenie turnieju piłki nożnej, wręczenie nagród.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

OTWARCIE KRYTEGO BOISKA PIŁKARSKIEGO ZE SZTUCZNĄ NAWIERZCHNIĄ W PIASECZNIE

Program otwarcia krytego boiska:
11.00 – oficjalne otwarcie imprezy;
11.30 – pokaz laserowy;
11.55 – konkurs piłkarski dla widowni, pokaz laserowy;
12.20 – konkurs piłkarski dla widowni, pokaz laserowy;
14.40 – zakończenie turnieju piłki nożnej, wręczenie nagród.