Informacje7 października 2017, 11:00,

Calineczka Klubowy Teatrzyk w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


7 października 2017 roku o godz. 13:00 zapraszamy na przedstawienie teatralne pt.: Calineczka, które przestawi teatr ECHO. Miejsce: Klub Kultury w Józefosławiu (Urocza 14). Spektakl jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Wstęp 10 zł/osoba (honorowane są piaseczyńskie KDR).

CALINECZKA KLUBOWY TEATRZYK W JÓZEFOSŁAWIU

CALINECZKA H.Ch. Andersena to opowieść o tym, jak bardzo trudną drogę trzeba czasami przejść, by wreszcie spotkać szczęście. Tytułowa Calineczka, to malutka dziewczynka znaleziona pomiędzy płatkami kwiatu, której życie nie skąpiło złych przygód. Uległa, bezbronna i wykorzystywana przez wszystkich staje się coraz bardziej nieszczęśliwa i smutna. Jednak jej szczere i dobre serce sprawia, iż wreszcie los uśmiecha się do niej i na przyjacielskich skrzydłach Calineczka odlatuje ku tak upragnionemu szczęściu. To ponadczasowa opowieść o wytrwałości i nie poddawaniu się nawet wtedy, gdy brakuje sił, by iść dalej.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

CALINECZKA KLUBOWY TEATRZYK W JÓZEFOSŁAWIU

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje7 października 2017, 12:00,

Gminne Święto Latawca Góra Kalwaria 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

7 października 2017 roku w godz. 14.00-18.00 odbędzie się Gminne Święto Latawca w Górze Kalwarii. Miejsce: boisko Stadionu Miejskiego w Górze Kalwarii. W programie: konkurs na własnoręcznie przygotowany latawiec, loty balonem na uwięzi, stanowisko do budowy oraz malowania latawców, pokazy przygotowane przez modelarnię Ośrodka Kultury.

GMINNE ŚWIĘTO LATAWCA GÓRA KALWARIA 2017

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie