Informacje18 września 2016, 13:00,

Byś i Dyś odwiedzą dzieci w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Pełna przygód wyprawa braci bliźniaków, dramatyczne sytuacje i zaskakujące zwroty akcji – to wszystko czeka najmłodszych amatorów teatru, którzy już w najbliższą niedzielę odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Piaseczno. Podczas bezpłatnego spektaklu pt. „Byś i Dyś” maluchy przekonają się, jak pasjonujący jest świat teatru lalek.

BYŚ I DYŚ ODWIEDZĄ DZIECI W PIASECZNIE

Fabuła przedstawienia powstała w oparciu o literacką baśń Adolfa Dygasińskiego, której bohaterami są bracia bliźniacy - Byś i Dyś. W trakcie spotkania z postaciami oraz ich przyjaciółmi, młodzi widzowie przekonają się, że w trudnych momentach życia niezwykle ważne okazuje się wsparcie bliskich. To właśnie dzięki ich poświęceniu jeden z braci zostaje wybawiony z opresji, a przy okazji udaje się uratować królewnę porwaną przez złą czarownicę.

Przedstawienie będzie dziewiątym w tym roku spotkaniem z cyklu Rodzinne spotkania z teatrzykiem. Co miesiąc najmłodsi goście galerii handlowej poznają inną opowieść. Każda z nich zapewnia nie tylko dobra zabawę, lecz także lekcję cennych wartości.

BYŚ I DYŚ ODWIEDZĄ DZIECI W PIASECZNIE

Na wspólne oglądanie opowieści rodzice wraz z dziećmi mogą wybrać się już w niedzielę 18 września 2016 roku do Centrum Handlowego Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Przedstawienie Byś i Dyś zaprezentowane zostanie trzykrotnie - o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Wstęp jest bezpłatny.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje19 września 2016, 08:00,

Konkurs Mazowieckie Barwy Wolontariatu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Marszałek Województwa Mazowieckiego po raz kolejny ogłasza konkurs Mazowieckie Barwy Wolontariatu. Celami konkursu są: popularyzowanie i wyjaśnianie znaczenia wolontariatu, propagowanie inicjatyw mających na celu podniesienia prestiżu wolontariatu, poszerzenie wśród mieszkańców Mazowsza wiedzy o rodzajach wolontariatu i zakresu pracy wolontariuszy oraz zachęcanie Mazowszan do podejmowania aktywności wolontariackiej. Do konkursu zgłaszać można wolontariuszy, grupy wolontariuszy lub rodziny, które wspólnie podejmują działania społeczne.

KONKURS MAZOWIECKIE BARWY WOLONTARIATU

Formularz zgłoszeniowy: FORMULARZ_ZGLOSZENIOWY.doc
Regulamin konkursu: REGULAMIN_KONKURSU_2016.doc

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Zgłoszenia kandydatów w konkursie przyjmowane będą do 30 września 2016 r.

Mazowieckie Barwy Wolontariatu to regionalny etap konkursu „Barwy Wolontariatu”, którego pomysłodawcą i organizatorem na poziomie ogólnopolskim jest Sieć Centrów Wolontariatu w Polsce. Wyłonieni laureaci są automatycznie finalistami konkursu ogólnopolskiego. Organizatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Konkurs organizowany jest pod auspicjami Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego oraz Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu w Warszawie.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 7 listopada 2016 r. Wręczenie nagród i wyróżnień planowane jest podczas uroczystej gali Konkursu „Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego” w listopadzie br. Zapraszamy do udziału w konkursie!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie