Informacje11 marca 2017, 19:00,

Byle nie o miłości koncert piosenek Agnieszki Osieckiej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Z okazji Dnia Kobiet, w sobotę 11 marca 2017 roku zapraszamy na wyjątkowy koncert piosenek Agnieszki Osieckiej. Wystąpi trio wspaniałych muzyków. Zaśpiewa subtelna wokalistka Nula Stankiewicz, obdarzona piękną barwą głosu, której znakiem rozpoznawczym jest łączenie poezji i jazzu.

BYLE NIE O MIŁOŚCI KONCERT PIOSENEK AGNIESZKI OSIECKIEJ

Na scenie będą jej akompaniowali wirtuoz gitary i kompozytor Janusz Strobel oraz Andrzej Jagodziński, wybitny pianista jazzowy, który ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród oraz koncerty niemal na całym świecie. Tym razem, aby upamiętnić 20-lecie śmierci wspaniałej poetki Agnieszki Osieckiej, stworzyli recital o dość przewrotnym tytule: Byle nie o miłości. To koncert zarówno dla tych, którzy lubią nucić ponadczasowe przeboje poetki, jak i dla wszystkich ciekawych oryginalnych interpretacji znanych utworów. To recital, w którym nie brakuje znanych przebojów, ale są także piosenki mało popularne. Koncert składa się z kilkunastu różnorodnych utworów, miniaturowych opowieści, prezentowanych w nieprzypadkowej kolejności. Między piosenkami nie zabraknie także samej Agnieszki Osieckiej, koncert uświetnią bowiem projekcje multimedialne archiwalnych filmów oraz zdjęć o życiu i twórczości artystki.

Bilety w cenie 30 złotych. Sprzedaż biletów: kasa w KDK wtorek – piątek godz. 12:00-18:00 oraz w dniu imprezy, 2 godziny przed spektaklem na stronie www.konstancinskidomkultury.pl (zakładka bilety) Zniżki: Zniżki obowiązują wyłącznie przy zakupie biletów w kasie KDK, za okazaniem odpowiednich dokumentów: Karta Dużej Rodziny, Karta Mieszkańca, Seniorzy 15%

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Informacje12 marca 2017, 16:00,

O przebiśniegu co spał w kominie - Bajkowa Niedziela Konstancin


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

12 marca 2017 roku o godz. 16.00 zapraszamy na spektakl w ramach BAJKOWEJ NIEDZIELI "O przebiśniegu co spał w kominie". Zabawne i pouczające przedstawienie o poszukiwaniu najważniejszych wartości: dobra, prawdy i miłości. Miejsce: KDK ul. Mostowa 15 (Hugonówka) w Konstancinie. Bilet dla dzieci – 10 zł, bilet dla dorosłych – 20 zł.

O PRZEBIŚNIEGU CO SPAŁ W KOMINIE - BAJKOWA NIEDZIELA KONSTANCIN

O Przebiśniegu, co spał w kominie to opowieść Teatru Jumaja o umiejętności rozpoznawania dobra i zła, prawdy i kłamstwa oraz prawdziwej miłości. Zabawne i pouczające przedstawienie wprowadza dzieci oraz rodziców we wspaniały nastrój rozkwitającej wiosny. Głównym bohaterem jest bardzo zamożny i władający potężnym królestwem Król Dobromił, który nie był pewien szczerości swoich poddanych. Postanawia więc wyruszyć w świat w poszukiwaniu najważniejszych wartości: dobra, prawdy i miłości. Podczas wyprawy ma niesamowite przygody i spotyka wiele barwnych postaci. Spektakl wyróżniają barwna scenografia, różnorodne, wspaniałe kostiumy, idealnie dobrana muzyka oraz pełna pasji i zaangażowania gra zawodowych aktorów. Wartka akcja oraz wciągająca i pouczająca fabuła zapewnia świetną, rodzinną zabawę.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie