Informacje16 października 2017, 16:00,

Być wysłuchaną i zrozumianą - Strefa Kobiet Pozytywnie Zakręconych


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


16 października 2017 roku o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych w Konstancinie. Temat: Być wysłuchaną i zrozumianą, czyli jak komunikować się w relacjach damsko–męskich i nie tylko. Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

BYĆ WYSŁUCHANĄ I ZROZUMIANĄ - STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH

O czym to będzie? Odpowiemy sobie na pytania:
Jak mówić aby inni nas słuchali?
Jak słuchać aby inni do nas mówili?
Jak tworzyć porozumienie zamiast muru?
Co nas przybliża do innych a co oddala?
Czy słowa mogą ranić i dlaczego są takie ważne?

Jak to zrobimy?
Będziemy wspólnie doświadczać różnych metod komunikacji. Poznamy kilka technik ułatwiających porozumienie. Dowiemy się co nam pomaga a co przeszkadza w relacjach z innym poprzez aktywne uczestniczenie w zajęciach warsztatowych.

Jak się przygotować?
Przyjdź. Bądź. Pozwól sobie na odrobinę czasu poświęconego właśnie Tobie.

Spotkanie poprowadzi:
Alicja Stankiewicz – psycholożka, trenerka, coach kobiet na zakręcie, którym pomaga odnaleźć własną drogę w życiu a także odpowiedzieć na pytanie – zostać czy odejść?
Krystyna Stańdo – psycholożka, trenerka. Prowadzi warsztaty w obszarze umiejętności interpersonalnych dla dorosłych i dzieci. Pracuje jako terapeutka techniki Bowena wspomagającej leczenie chorób wywołanych stresem i wykonuje relaksacyjno-liftingujące masaże twarzy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje17 października 2017, 17:00,

Żywienie dzieci w wieku szkolnym - spotkanie z dietetykiem w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

17 października 2017 roku o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie z dietetykiem dla rodziców i dla dzieci w Tarczynie. Spotkanie poprowadzi Marcin Jasiński. Miejsce: Sala Kina Za Rogiem ul. Stępkowskiego 17 w Tarczynie. Wstęp wolny.

ŻYWIENIE DZIECI W WIEKU SZKOLNYM - SPOTKANIE Z DIETETYKIEM W TARCZYNIE

Temat pierwszego jesiennego spotkania z dietetykiem to żywienie dzieci w wieku szkolnym. Omówimy podstawowe zasady żywienia dzieci w wieku szkolnym oraz rolę rodziców w kształtowaniu nawyków żywieniowych dzieci. Przedstawiamy realne zagrożenia wynikające ze złych wyborów żywieniowych, dokonywanych przez dzieci i rodziców. Stawimy czoła przeszkodom na drodze do stosowania zasad zdrowego żywienia, takim jak m.in: nachalna reklama produktów spożywczych skierowanych dla dzieci czy niechęć dziecka do spożywania warzyw i owoców.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie