Informacje28 grudnia 2009, 00:00,

Być Super Kobietą XXI w. spotkania kobiet w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapraszamy na V Edycję seminarium pt. Być Super Kobietą XXI wieku, które poprowadzi uznana trenerka i coach rozwoju osobistego Anna Radziszewska. Termin: 16 stycznia 2010r. Miejsce: Klub Willa Nowa Julianowska, Józefosław, ul. Zorzy Polarnej 2A Czas: 11:00 - 16:00 Umiejętność dobrego kontaktu, czyli jak buduję moje relacje?

Kiedy przebywamy z przyjaciółmi używamy naszych umiejętności komunikacyjnych w sposób satysfakcjonujący i zupełnie dla nas naturalny. Nie zastanawiamy się, co zrobić, jak się zachować i co powiedzieć, aby spotkanie lub rozmowa sprawiała nam przyjemność i poczucie, że jesteśmy rozumiani. Ale jak zbudować taką dobrą relację z innymi ludźmi? Jak stworzyć dobry związek z każdym, z kim chcemy go mieć? Jaką przewagę w skutecznym budowaniu dobrych relacji posiadają kobiety i dlaczego mężczyznom przychodzi to trudniej? Oto jeden z głównych tematów V edycji seminarium.

Super Kobiety posiadają naturalną umiejętność tworzenia wspierających i satysfakcjonujących związków, przekonaj się sama o swoich zdolnościach w tym zakresie. Dołącz do grona ekspertek budowania Super Relacji. Skorzystaj z okazji i zapłać aż 50% mniej! Więcej informacji o seminarium: www.superja.pl/node/2920 Zgłoszenia prosimy kierować na adres: biuro@superja.pl lub telefonicznie: 022 701 1621, 0792 290 390. Zapraszamy.
autor/źródło: Redakcja www.superJA.pl
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje28 października 2009, 00:00,

Koncert Gitarowy Europejska Szkoła Artystyczna Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Europejska Szkoła Artystyczna w Piasecznie zaprasza na KONCERT GITAROWY dzień otwarty, który odbędzie się 29 października 2009 roku o godz. 18.30. Wykonawcy: Andrzej Heimowski (gitara) oraz uczniowie Europejskiej Szkoły Artystycznej. Szkoła znajduje się przy Głogowej 19 w Piasecznie. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem (22) 737-02-18 lub na stronie szkoły: www.esa.edu.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie