Informacje29 marca 2015, 10:00,

Być kobietą w XXI wieku - bezpłatny warsztat w Piasecznie

29 marca 2015 roku w godz. 10-16 odbędzie się bezpłatny warsztat dla kobiet, na którym wspólnie będzie można przyjrzeć się stereotypom kobiecości i poszukać sposobu, aby we współczesnym świecie usłyszeć głos naszej wewnętrznej kobiety. Na warsztat zaprasza fundacja Terapeuci Dla Rodziny. Miejscem spotkania będzie gabinet psychoterapii Terapeutów dla Rodziny zlokalizowany przy ul. Świętojańskiej 3 lok. 1 w Piasecznie. Zapisy: Magdalena Tkaczyk- 502599835, Magdalena Jaraszek - 691728633. Liczba miejsc ograniczona!

Być kobietą w XXI wieku - bezpłatny warsztat w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=11019
Informacje29 marca 2015, 16:00,

Koncert ku czci św. Jana Pawła II

Wyjątkowym koncertem pasyjnym gmina Konstancin-Jeziorna uczci dziesiątą rocznicę śmierci i pierwszą rocznicę kanonizacji św. Jana Pawła II. Na uroczystości zapraszamy w najbliższą niedzielę (29 marca). Św. Jan Paweł II jest Honorowym Obywatelem naszego miasta. Tytuł przyznała mu 1999 roku Rada Miejska Konstancina-Jeziorny. W związku z przypadającą w tym roku 10. rocznicą śmierci papieża Polaka, burmistrz gminy zaprasza w niedzielę, 29 marca na wyjątkowy koncert pasyjny. O godz. 18 w Konstancińskim Domu Kultury (ul. Mostowa 15, Hugonówka) wystąpi Nina Nowak, solistka Teatru Wielkiego i Filharmonii Narodowej w Warszawie. Usłyszymy najpiękniejsze pieśni i arie sakralne oraz tryptyki św. Jana Pawła II.

Koncert ku czci św. Jana Pawła II

Uroczystości rocznicowe rozpocznie jednak o godz. 16.00 msza św. w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny przy ul. Piłsudskiego 54. Później, ok. godz. 17.15, władze gminy, zaproszeni goście i delegacje złożą kwiaty oraz zapalą znicze przed pomnikiem św. Jana Pawła II w Parku Zdrojowym. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Program obchodów:
16.00 Msza św. - kościół pw. Wniebowzięcia NMP, ul. Piłsudskiego 5
17.15 Złożenie kwiatów przed pomnikiem św. Jana Pawła II w Parku Zdrojowym
18.00 Koncert pasyjny - KDK, ul. Mostowa 15, Hugonówka.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=10&t=11021