Informacje21 czerwca 2010, 00:00,

Burmistrz Zalewski wręczy stypendia dla laureatów olimpiad

W środę, 23 czerwca 2010 roku burmistrz Józef Zalewski wręczy laureatom konkursów przedmiotowych szczebla wojewódzkiego dyplomy oraz stypendia za wysokie osiągnięcia w nauce. Uroczyste spotkanie odbędzie się o godz. 12.00 w małej sali obok gabinetu burmistrza. Wyróżnionych zostanie pięciu wybitnych uczniów naszej gminy, czterech z Gimnazjum nr 1 w Piasecznie oraz jeden z Gimnazjum w Złotokłosie. Serdecznie gratulujemy.
autor/źródło: Małgorzata Idaczek - Biuro Promocji i Informacji Miasta i Gminy Piaseczno

Informacje17 czerwca 2010, 00:00,

XI FESTYN W MAGDALENCE - POWITANIE LATA 2010

Sołtys, Rada Sołecka, Radna Sołectwa Magdalenka zapraszają mieszkańców na Festyn w Magdalence - POWITANIE LATA 2010, który odbędzie się w najbliższą sobotę 19 czerwca 2010 roku na terenie górek piaskowych przy ul. Brzozowej od godz. 15.30 do 23.00 W programie organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji i niespodzianek (szczegóły na plakacie). Zapraszamy w sobotę do Magdalenki.

XI FESTYN W MAGDALENCE -  POWITANIE LATA 2010
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola