Informacje14 stycznia 2012, 00:00,

Budujemy sportowy Konstancin cotygodniowe spotkania

14 stycznia 2012 roku, zapraszamy na spotkanie amatorów nordic walking, biegania i nart. Zbiórka o godz. 10.00 przed Gospodą Zalewajka przy ul. Od Lasu 23 w Konstancinie (dawna Kołomyja). Partnerami akcji Budujemy sportowy Konstancin, są TN Biegówki oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji. Serdecznie zapraszamy na cotygodniowe spotkania sportowe w Konstancinie.

BUDUJEMY SPORTOWY KONSTANCIN

Nordic Walking - organizatorzy proszą o kontakt osoby, które nie mają kijków a chciałyby spróbować tej dyscypliny. Kijki darmowo wypożyczymy na czas wspólnych ćwiczeń po wcześniejszej rezerwacji (tel. 662 303 438). Bieganie – zapraszamy biegaczy zupełnie początkujących i doświadczonych. Instruktorzy pomogą i zupełnie darmowo poprowadzą zajęcia. Poinformujcie sąsiadów i znajomych, żeby sami mogli spróbować. Przewidywany czas zajęć do dwóch godzin. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 662 303 438 Sołtys Parceli.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje14 stycznia 2012, 00:00,

Kabaret Karnawałowy Ramol w KDK Konstancin-Jeziorna

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza mieszkańców na spektakl KABARETU RAMOL, który odbędzie się 15 stycznia 2012 roku o godz. 17.00 w siedzibie KDK przy ul. Sobieskiego 6. Bilety w cenie 10 zł są do nabycia w dniu imprezy w Domu Kulury. Zapraszamy na występ kabaretu Ramol.

Kabaret Karnawałowy Ramol

Ramole to, jak sama nazwa wskazuje, w cale nie tak młody kabaret. Ich twórczość charakteryzuje się mieszanką skeczy bazujących na słowie, ruchu i absurdzie. Ramolom podczas występów pomaga ponad dwudziestoletnie doświadczenie na scenie aktorskiej i pantomimicznej. Program Kabaretu Ramol uhonorowany został wieloma wyróżnieniami i aplauzem publiczności. W skład kabaretu Ramol wchodzi: Małgorzata Trybalska, Aleksander OLO Adamczyk, Ryszard Kluge i Grzegorz Kulikowski, mający za sobą bogaty dorobek sceniczny i filmowy. Więcej informacji na stronie: www.ramol.art.pl

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna