Informacje4 lipca 2019, 06:00,

Budowa sieci ciepłowniczej w ul. Fabrycznej i Puławskiej w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W dniu 4 lipca 2019 roku, w związku z wprowadzeniem firmy Return na budowę sieci ciepłowniczej w ul. Fabrycznej, wspomniana ulica została wyłączona z ruchu kołowego na odcinku od Przychodni do ul. Puławskiej.

Budowa sieci ciepłowniczej w ul. Fabrycznej i Puławskiej w Piasecznie

W trakcie prowadzonych prac zostaną utrzymane ciągi piesze po obu stornach ulicy. I etap dotyczący zamknięcia ul. Fabrycznej przewidywany jest na okres około 2 tygodni. Do momentu zakończenia prac na ulicy Fabrycznej, na części dostępnej dla ruchu kołowego wprowadzony został ruch dwukierunkowy.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Po zakończeniu etapu I wykonawca, po spełnieniu określonych wymogów zostanie wprowadzony na etap II, w którym zostanie zawężona ul. Puławska na wysokości ul. Fabrycznej. Etap III zgodnie z umieszczonym poniżej projektem, przewiduje wyłącznie miejsc parkingowych w zatoce naprzeciwko ul. Fabrycznej.

Plik: plan sytuacyjny z podziałem na etapy (.pdf)

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje7 lipca 2019, 08:00,

Ulicami Piaseczna spacer historyczny - Ulica Przesmyckiego


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

7 lipca 2019 roku o godz. 10:00 odbędzie się spacer z cyklu ULICAMI PIASECZNA. MIEJSKI SPACER HISTORYCZNY. Tematem będzie Ulica Przesmyckiego. Zbiórka: róg ul. Przesmyckiego i Markowskiego. Zakończenie: ul. Starochylicka (przystanek Chylice 01). Udział bezpłatny. Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/639100023239623/

ULICAMI PIASECZNA SPACER HISTORYCZNY - ULICA PRZESMYCKIEGO

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie