Informacje20 marca 2016, 16:00,

Brzydkie kaczątko w Starej Iwicznej

20 marca 2016 roku o godz. 16.00 odbędzie się kolejna Bajkowa Niedziela na terenie gminy Lesznowola. Tym razem zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl pt. Brzydkie kaczątko. Miejsce: GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6.

BRZYDKIE KACZĄTKO W STAREJ IWICZNEJ

Informacje20 marca 2016, 19:00,

Koncert wielkopostny w Magdalence w wykonaniu Chóru Zalesiańskiego Towarzystwa Śpiewaczego

20 marca 2016 roku o godz. 19.00 (po wieczornej mszy świętej Niedziela Palmowa) zapraszamy na piękny koncert wielkopostny w wykonaniu Chóru Zalesiańskiego Towarzystwa Śpiewaczego. Organizatorzy: Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Ksiądz Proboszcz Parafii w Magdalence i GOK Lesznowola. Miejsce: Kościele pw. św. Marii Magdaleny w Magdalence.

KONCERT WIELKOPOSTNY W MAGDALENCE W WYKONANIU CHÓRU ZALESIAŃSKIEGO TOWARZYSTWA ŚPIEWACZEGO