Informacje8 stycznia 2018, 08:00,

Brak całodobowych aptek - Starostwo Powiatowe spotyka się w tej sprawie z właścicielami aptek


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


8 stycznia 2018 roku o godzinie 9:00 w budynku Starostwa Powiatowego w Piasecznie, odbędzie się spotkanie z właścicielami piaseczyńskich aptek, które zorganizowane zostało w celu rozwiązania problemu braku apteki całodobowej w powiecie piaseczyńskim. Katarzyna Paprocka  z Zarządu Powiatu Piaseczyńskiego ma nadzieję, że uda się dojść do porozumienia i zostanie znalezione rozwiązanie satysfakcjonujące wszystkie strony. Źródło informacji o spotkaniu - fanpage Katarzyny Paprockiej: facebook.com/paprocka.katarzyna

STAROSTWO SPOTYKA SIĘ Z WŁAŚCICIELAMI APTEK - BRAK CAŁODOBOWYCH APTEK

W związku z czasowym zamknięciem apteki dyżurnej, Starostwo Powiatowe w Piasecznie podaje adresy najbliższych aptek pełniących dyżur całodobowy:

STAROSTWO SPOTYKA SIĘ Z WŁAŚCICIELAMI APTEK - BRAK CAŁODOBOWYCH APTEK

Wątek na forum mieszkańców: brak całodobowych aptek na terenie powiatu piaseczyńskiego.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje6 stycznia 2018, 15:00,

Bal Trzech Króli w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

6 stycznia 2018 roku w godz. 16:00-19:30 zapraszamy dzieci z rodzicami na karnawałową zabawę do Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści. Bilet wstępu 35 zł (w cenę wliczone są materiały do robienia kostiumów, złote korony, folie hologramowe oraz zestawy do tworzenia zabawek). Miejsce: Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści ul. Diamentowa 8, Czarnów, gmina Konstancin-Jeziorna.

BAL TRZECH KRÓLI W KONSTANCINIE

Bal 3 Króli poprowadzi Michał Malinowski, który na początku zaprezentuje kilka bajek z różnych stron świata. Następnie wykonamy kolorowe kostiumy wraz z koronami lub maskami. Będziemy również wymyślać opowieści które zaprezentujemy przy użyciu mechanicznych zabawek. Nie zabraknie również wspaniałej zabawy w Krainie Bajkostworów. Warsztaty mają na celu pobudzić kreatywność i nauczyć współpracy oraz myślenia podnoszącego sprawność działania indywidualnego i grupowego.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie