Informacje24 listopada 2017, 18:00,

Bradley Cooper - Wieczór Filmowy w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


24 listopada 2017 roku o godz. 19.00 zapraszamy na wieczór filmowy do Konstancina, gdzie zostanie przybliżony aktor Bradley Cooper. Zapraszamy na jeden z najlepszych filmów z jego udziałem, wielokrotnie nagradzany, pozytywny, inteligentny i niezwykle zabawny – idealny na listopadowy wieczór. Wstęp wolny. Zapraszamy na wieczór z Bradley Cooper!

BRADLEY COOPER - WIECZÓR FILMOWY W KONSTANCINIE

Bradley Cooper już od kilku lat cieszy się statusem gwiazdy i należy do aktorskiej pierwszej ligi Hollywood. Debiutował w jednym z odcinków kultowego serialu Seks w wielkim mieście. Potem zaczął regularnie występować na dużym ekranie głównie w komediach romantycznych, ale dopiero rola w przebojowym Kac Vegas przyniosła mu światową sławę. Dziś ma w swoim dorobku wiele doskonałych ról, aż cztery nominacje do Oscara i dwa do Złotych Globów.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 listopada 2017, 08:00,

Spotkanie autorskie z Rafałem Witkiem w Złotokłosie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Biblioteka w Złotokłosie zaprasza na spotkanie z Rafałem Witkiem, znanym i lubianym autorem słuchowisk i książek dla dzieci, laureatem konkursów literackich, zdobywcą nagród za twórczość. Spotkanie odbędzie się 24 listopada 2017 roku o godz. 9.00. Miejsce: Biblioteka przy ul. 3 Maja 30 w Złotokłosie. Zapraszamy!

SPOTKANIE AUTORSKIE Z RAFAŁEM WITKIEM W ZŁOTOKŁOSIE

Rafał Witek - polski autor powieści, wierszy i słuchowisk dla dzieci i młodzieży. Ukończył Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych we Wrocławiu. W 1997 był stypendystą UNESCO w dziedzinie twórczości poetyckiej. W 2004 r. zwyciężył w konkursie na powieść dla dzieci wydawnictwa Znak. Laureat konkurs im. Astrid Lindgren (2013), zdobywca Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego (2015). Współpracuje z magazynem dla dzieci "Świerszczyk", portalem qlturka.pl i warszawskim chórem dziecięcym Mille Voci. Oprócz twórczości dziecięcej publikował także tomy wierszy dla dorosłych oraz felietony i recenzje (Odra, Gazeta Wyborcza).

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie