Informacje15 grudnia 2017, 14:00,

Bożonarodzeniowe Warsztaty Plastyczne w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


15 grudnia 2017 roku w godz. 15.00-18.00 odbędą się Bożonarodzeniowe Warsztaty Plastyczne w Gminnej Bibliotece Publicznej w Górze Kalwarii. Warsztaty poprowadzą uczestnicy warsztatów terapi zajęciowej. 

BOŻONARODZENIOWE WARSZTATY PLASTYCZNE

Miejsce: Gminna Biblioteka Publiczna w Górze Kalwarii, ul. Ks. Z. Sajny 1. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje11 grudnia 2017, 10:00,

Młodzieżowe Forum Ekologiczne


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Wszystkich zainteresowanych tematyką ochrony powietrza serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Młodzieżowym Forum Ekologicznym Każdy może walczyć z niską emisją, które odbędzie się 11 grudnia 2017 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno (ul. Kościuszki 5, Piaseczno) o godzinie 12:00. Organizatorami Młodzieżowego Forum Ekologicznego są: Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Rolnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno oraz Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie.

MŁODZIEŻOWE FORUM EKOLOGICZNE

W pierwszej części Młodzieżowego Forum Ekologicznego młodzież z Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie w trzech specjalnie przygotowanych na tą okazję wystąpieniach przybliży uczestnikom forum przyczyny i skutki niskiej emisji, co może zrobić każdy mieszkaniec by ograniczyć to niekorzystne dla naszego zdrowia zjawisko oraz jakie działania podejmuje gmina Piaseczno, by z nim walczyć. Drugą część forum rozpocznie występ artystyczny pt. Nasze miasto bez spalin i hałasu, po którym odbędzie się uroczystość wręczenia nagród laureatom oraz aktywnym uczestnikom konkursu Piaseczno mówi NIE niskiej emisji. Dla wszystkich uczestników forum przewidziano słodki poczęstunek. Serdecznie zapraszamy

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie