Informacje23 lipca 2017, 14:00,

BOŻENA ZALEWSKA O MIŁOŚCI


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


23 lipca 2017 roku o godz. 16.00 zapraszamy do amfiteatru w Konstancinie na koncert Bożeny Zalewskiej. W ramach cyklu koncertów Musica da Camera zabrzmią najpiękniejsze piosenki o miłości. Miejsce: Park Zdrojowy, amfiteatr, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

BOŻENA ZALEWSKA O MIŁOŚCI

W ramach kolejnego koncertu z cyklu Musica da Camera w wykonaniu tej wyjątkowej wokalistki, absolwentki Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach i laureatki wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali i konkursów usłyszą Państwo najpiękniejsze piosenki „ z miłością w tle”. Bożena Zalewska występowała w wielu krajach Europy a także na Kubie. Przez kilka lat wraz z zespołem Crossover koncertowała w Norwegii i Niemczech. Od 2002 roku koncertuje i nagrywa z własnym kwartetem jazzowym, zapraszając do współpracy najlepszych polskich muzyków jazzowych. W tej odsłonie wokalistce towarzyszyć będą na kontrabasie: Wojciech Zalewski oraz na gitarze: Krzysztof Woliński. Dodatkowym wydarzeniem niedzielnego popołudnia będzie udział w koncercie Marty Zalewskiej, niezwykle wszechstronnej artystki, wokalistki, kompozytorki, autorki tekstów i multiinstrumentalistki.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje21 lipca 2017, 20:00,

Para na życie - Kino letnie przy wieży w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

21 lipca 2017 roku o godz. 22.00 przy wieży strażackiej za Kinem Uciecha w Górze Kalwarii, będzie można obejrzeć film pt. Para na życie. Wstęp wolny (16+). Zapraszamy.

PARA NA ŻYCIE - KINO LETNIE PRZY WIEŻY W GÓRZE KALWARII

Para na życie (reż. Sam Mendes, USA, Wielka Brytania 2009, komedia romantyczna) - mniej znana pozycja reżysera nowych (lepszych) części Jamesa Bonda, to powrót do korzeni z „American Beauty”: prosta historia bohaterów wzorowanych na każdym z nas. Burt i Verona podróżują przez Stany w poszukiwaniu miejsca na rozpoczęcie nowego etapu życia. Nie mają spektakularnych przygód, a jednak film ogląda się z zaangażowaniem, jakiego nie wywoła u widza niejedna saga o superbohaterach.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie