Informacje23 lipca 2017, 14:00,

BOŻENA ZALEWSKA O MIŁOŚCI


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


23 lipca 2017 roku o godz. 16.00 zapraszamy do amfiteatru w Konstancinie na koncert Bożeny Zalewskiej. W ramach cyklu koncertów Musica da Camera zabrzmią najpiękniejsze piosenki o miłości. Miejsce: Park Zdrojowy, amfiteatr, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

BOŻENA ZALEWSKA O MIŁOŚCI

W ramach kolejnego koncertu z cyklu Musica da Camera w wykonaniu tej wyjątkowej wokalistki, absolwentki Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach i laureatki wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali i konkursów usłyszą Państwo najpiękniejsze piosenki „ z miłością w tle”. Bożena Zalewska występowała w wielu krajach Europy a także na Kubie. Przez kilka lat wraz z zespołem Crossover koncertowała w Norwegii i Niemczech. Od 2002 roku koncertuje i nagrywa z własnym kwartetem jazzowym, zapraszając do współpracy najlepszych polskich muzyków jazzowych. W tej odsłonie wokalistce towarzyszyć będą na kontrabasie: Wojciech Zalewski oraz na gitarze: Krzysztof Woliński. Dodatkowym wydarzeniem niedzielnego popołudnia będzie udział w koncercie Marty Zalewskiej, niezwykle wszechstronnej artystki, wokalistki, kompozytorki, autorki tekstów i multiinstrumentalistki.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje25 lipca 2017, 07:00,

Muzyczny Hyde Park w Józefosławiu - Centrum Kultury czeka na zgłoszenia


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

9 września 2017 roku zapraszamy na Muzyczny Hyde Park w Józefosławiu, imprezę organizowaną przez Centrum Kultury w Piasecznie i Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław. Podczas koncertu mogą się zaprezentować lokalne zespoły amatorskie (5-6 zespołów). Centrum Kultury czeka na zgłoszenia (razem z materiałami demo: mp3, link, YT, wav) do 16 sierpnia pod adresem mailowym: kasia.wawrykowicz@kulturalni.pl Karta zgłoszenia do pobrania - link.

MUZYCZNY HYDE PARK W JÓZEFOSŁAWIU - CENTRUM KULTURY CZEKA NA ZGŁOSZENIA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie