Informacje11 marca 2007, 00:00,

Boruta Rally Cup Imola Piaseczno 2007 - wyścig gokartowy

24 marca 2007 roku na torze Imola w Piasecznie odbędzie się drugi międzyklubowy wyścig gokartowy: Boruta Rally Cup Imola Piaseczno 2007. Impreza ta będzie prawdziwą rozgrzewką przed zbliżającym się sezonem motocyklowym. Gokarty to wprawdzie nie jednoślady, ale emocje i "wiatr we włosach" ten sam.

Boruta Rally Cup Imola Piaseczno 2007
kliknij aby powiększyć

Organizatorzy Boruta Rally Cup Imola 2007 przewidują wiele atrakcji, między innymi: koncerty zespołów rockowych, jazdy gokartami, paint-ball, piwo i oczywiście niezapomniane emocje podczas wyścigów gokartowych między reprezentantami poszczególnych klubów.

Początek imprezy Boruta Rally Cup Imola Piaseczno 2007 o godzinie 16:00 w sobotę 24 marca 2007 roku.

Organizatorzy Boruta Rally Cup Imola 2007:
Boruta 3002 Poland: www.boruta.pl
Imola: www.imola.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński

Informacje12 marca 2007, 00:00,

Klub Dziecka zaprasza na Podróż do Bajkolandii

Klub Dziecka w Piasecznie zaprasza na Podróż do Bajkolandii, która odbędzie się w najbliższą niedzielę: 18 marca 2007 roku w godzinach: 11:00 - 13:00. Podczas podróży do Bajkolandii dzieci zostaną zabrane w niezwykłą podróż w zaczarowany świat bajek. W ten niedzielny poranek przeżyją niezwykłą przygodę w krainie fantazji. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby znaleźć się na tropie białego królika, sprawdzić, co było w koszyku Czerwonego Kapturka, znaleźć runo...

Klub Dziecka w Piasecznie

Klub Dziecka w Piasecznie przyjmuje zapisy na Podróż do Bajkolandii do soboty 17-go marca. Bilet wstępu na Poranek wynosi 30 zł, za dwie godziny zabawy (11:00-13:00). Pobierana jest zaliczka w wysokości 10 zł. Klubu Dziecka: bawi, uczy i rozwija. Serdecznie zapraszamy na naukę i wspaniałą zabawę!

Klubu Dziecka w Piasecznie
ul. Orężna 52,