Informacje8 listopada 2015, 19:00,

BLUE DEEP SHORTS W TARCZYNIE

8 listopada 2015 roku o godz. 19.00 zapraszamy na koncert zespołu BLUE DEEP SHORTS. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie ul. J. Stępkowskiego 17, Tarczyn. Wstęp wolny. BLUE DEEP SHORTS jest ich 4, grają ze sobą od 2005 roku, ale ostateczny kształt zespołu uformował się jesienią 2014 r. wraz z wydaniem debiutantkiej EPki. Przy okazji występu na Europejskich Targach Muzycznych „Co Jest Grane” ich muzyka została określona jako „odwaga alternatywy i lekkość popu”.

BLUE DEEP SHORTS W TARCZYNIE

BLUE DEEP SHORTS to m.in zwycięzcy Jarocińskich Rytmów Młodych2015, Kortofestu 2015, Nowodworskiego Festiwalu Rockowego 2015 oraz przeglądu GAPA 2014, a także finaliści Festiwalu Młodych Talentów 2014 w Szczecinie. Mieli już okazję dzielić scenę z takimi artystami jak Natalia Przybysz, Abradab, Voo Voo, Lao Che, Organek czy Big Cyc. Z początkiem 2015 r. pojawili się na falach Programu Trzeciego Polskiego Radia, jak również na Liście Przebojów Trójki. „Lubię to.” – Małgorzata Halber „Jesteście zajebiści, nie ma co gadać” – Paweł Krawczyk – HEY „Zespół zaczyna grać i z jakiegoś powodu staje powietrze.” – Leszek Biolik – Republika

Przeczytaj też: Wakacyjna podróż z Kolejką Wąskotorową

Marcin, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=21&t=11581
Informacje6 listopada 2015, 20:00,

Wszystkie odloty Cheyenne’a - Kino w Hugonówce Konstancin-Jeziorna

6 listopada 2015 roku o godz. 20.00 zapraszamy do kina w Hugonówce na film: Wszystkie odloty Cheyenne’a reż. Paolo Sorrenti. Wejściówki do odbioru w kasie KDK. Wstęp wolny. „Porywający”, „wyśmienity”, „na przemian – prześmieszny i wzruszający” – ten film to popis genialnego aktorstwa, dwukrotnego zdobywcy Oscara – Seana Penna. Trudny do rozpoznania pod burzą kruczoczarnych włosów, z uszminkowanymi na czerwono ustami Sean Penn zachwyca rolą ekscentrycznego rockmena. Tytułowy Cheyenne, za sprawą jednego wydarzenia, wyruszy w wypełnioną przedziwnymi zdarzeniami podróż życia i przekona się, że największy życiowy odlot, wciąż jest jeszcze przed nim.

WSZYSTKIE ODLOTY CHEYENNE’A - KINO W HUGONÓWCE KONSTANCIN-JEZIORNA

Podczas Wieczorów Filmowych będziemy prezentować Państwu, tak jak do tej pory, korzystając z Parasola Licencyjnego, filmy, stare i nowsze, komedie i dramaty, nagrodzone na wielkich i trochę mniejszych festiwalach. Wstęp na te projekcje będzie bezpłatny. Obok takich filmów będziemy pokazywać nowości – filmy, których premiera miała miejsce kilka miesięcy wcześniej, które zdobyły uznanie publiczności. Te projekcje będą się odbywać w ramach pokazów komercyjnych.

Martin, 16 lipca 2019
wątek http://www.forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=10599