Informacje20 stycznia 2008, 00:00,

Bloger 2007 Roku - głosowanie na nasz blog e-mieszkańców

Nasz blog e-mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, został zgłoszony do konkursu: BLOGER 2007 ROKU. Konkurs na Blogera Roku, organizowany jest przez serwis Wiadomosci24.pl. Nasz blog jest zgłoszony w kategorii: życie. Konkurs na Blogera wkroczył w drugą fazę – głosowania przez Internautów. Jeżeli podoba się Wam nasz blog e-mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, to do 31 stycznia 2008 roku możecie na nas zagłosować:

Zagłosuj na blog e-mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Jeżeli chcesz oddać swój głos na nasz blog, musisz kliknąć w przycisk ZAG£OSUJ, który zamieściliśmy powyżej. Po przyciśnięciu buttona do głosowania, otworzy się Wam formularz weryfikacyjny, w którym musicie podać swój adres e-mail. Na podany przez Was e-mail, zostanie wysłany link potwierdzający. Po jego kliknięciu Twój głos zostanie potwierdzony. Dziękujemy Wam za dotychczasowe zainteresowanie naszym serwisem, oraz oddane na nas głosy.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego blogu e-mieszkańców powiatu piaseczyńskiego
Tematy:

Informacje21 stycznia 2008, 00:00,

BattleZone - imprezy integracyjne Powiat Piaseczyński

Chcielibyśmy polecić Wam miejsce, gdzie możecie zaserwować sobie solidną dawkę adrenaliny w połączeniu ze świetną zabawą. Poligon ASG BATTLEZONE położony jest w miejscowości Wola Wągrodzka (powiat piaseczyński, gmina Prażmów). Poligon o powierzchni 2,5 ha projektowany był z myślą o uzyskaniu atmosfery pola walki. Teren poligonu urozmaicony jest rozmaitymi przeszkodami terenowymi; od okopów poprzez drewniane bunkry, po wraki samochodów, które dają pierwszorzędne schronienie przed seriami z kompozytowej amunicji.

BATTLEZONE POLIGON ASG

Dla chętnych mają wydzielone miejsce do strzelania z broni pneumatycznej, zarówno krótkiej jak i długiej, o energii pocisku nieprzekraczającej 17 J. Oprócz pola gry na poligonie znajduje się miejsce przeznaczone do regeneracji w trakcie walki jak i po jej zakończeniu. Dysponują namiotami wojskowymi typu NS z miejscem do spożywania posiłków, miejscem na ognisko i grillem.

Cennik dla klientów indywidualnych: mundur, maska, replika broni, hełm, 500 kulek, godzina gry (35 zł), każde następne 500 kulek w ramach godziny (15 zł), każda następna godzina, 500 kulek (30 zł), strzelanie z broni pneumatycznej do celu: 20 strzałów (10 zł). Po wcześniejszym ustaleniu możliwe są rozgrywki nocne. Po imprezie na poligonie, można zorganizować ogniska lub grill. Cena drewna na ognisko (15 zł). Ze szczegółową ofertą oraz dodatkowymi informacjami, możecie zapoznać się na stronie: www.battlezone.pl

BattleZone Poligon ASG
ul. Modrzewiowa 6