Informacje22 czerwca 2017, 17:00,

Ble! spektakl rodzinny - premiera Teatru Łups! w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


22 czerwca 2017 roku o godz. 19:00 odbędzie się spektakl rodzinny pn.: Ble! w wykonaniu Teatru Łups! Przygody Motyla Franka i sympatycznej grupy stawonogów. Adaptacja sztuki Maliny Prześciugili. Reżyseria - Ewa Kłujszo, Kierownictwo Muzyczne - Ziemowit Kłujszo. Wstęp wolny. Miejsce: Dom Kultury ul. Kościuszki 49 Piaseczno.

BLE! SPEKTAKL RODZINNY - PREMIERA TEATRU ŁUPS! W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje22 czerwca 2017, 17:00,

Magiczna Polska wielu kultur - Klub Podróżnika w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

22 czerwca 2017 roku o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie w ramach konstancińskiego Klubu Podróżnika - Magiczna Polska wielu kultur. Miejsce: KDK, ul. Mostowa 15 (Hugonówka) w Konstancinie. Wstęp wolny.

MAGICZNA POLSKA WIELU KULTUR - KLUB PODRÓŻNIKA W KONSTANCINIE

Wyruszamy z romskim Taborem Pamięci, spotkamy chasydów u grobu cadyka w Leżajsku i weźmiemy udział w święcie Spasa na Górze Garbarce. Odwiedzimy też Tatarów podczas święta Ofiarowania i zobaczymy prawosławną mszę na zamarzniętym Bugu, zaś na Pomorzu wyruszymy z Kaszubami na morską pielgrzymkę. Zapraszamy do wspólnego odkrywania fascynującej różnorodności Polski!

Anna i Krzysztof Kobusowie to fotografowie i dziennikarze uwielbiający włóczęgę z dala od utartych szlaków, egzotyczne podróże oraz odkrywanie Polski. Autorzy zdjęć do albumów oraz serii książek Mali podróżnicy w wielkim świecie, gdzie pokazują świat przez pryzmat wyjazdów z dziećmi.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie