Informacje6 lipca 2016, 18:26,

Bilety miesięczne na wybraną linię L

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno informuje, że od 1 lipca zmienia się przewoźnik realizujący przewozy autobusowe na wszystkich liniach lokalnych typu L. Przetarg na powyższą obsługę wygrała firma STALKO Przybysz i Wspólnicy Sp. J.

BILETY MIESIĘCZNE NA WYBRANĄ LINIĘ L

Firma STALKO Przybysz i Wspólnicy Sp. J. obsługuje wszystkie linie typu L w Gminie Piaseczno z wyjątkiem linii L-17 i L 19 na których warunki przejazdu ustala gmina Prażmów.

Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez przewoźnika procedura nabycia biletu miesięcznego na wybraną linię przedstawia się następująco:
1. Należy wypełnić wniosek (dostępny u kierowcy lub [załącznik1])
2. Uiścić u kierowcy opłatę zgodną z cennikiem.
3. Wraz z opłatą należy dostarczyć zdjęcie w formacie legitymacyjnym 3,5 x 4,5 cm (podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem). Skan zdjęcia można także wysłać drogą e-mailową na adres: ztm@stalko.net.pl
4. Odbiór gotowego biletu wystawionego przez przewoźnika w formie karty elektronicznej następuje u kierowcy. Jeśli pasażer jeździ na danej linii o różnych godzinach to odbiór biletu należy uzgodnić bezpośrednio z kierowcą danej linii.

Bilet miesięczny ważny jest od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca wraz z dokumentem tożsamości. W przypadku posiadania biletu ulgowego pasażer zobowiązany jest okazać podczas kontroli biletów dokument uprawniający do ulgi. Do czasu wystawienia biletu miesięcznego, co z reguły trwa 3-4 dni, pokwitowanie wniesienia opłaty za bilet (wraz z odpowiednim dokumentem tożsamości) uprawnia do przejazdów na danej linii.

Przedłużenie ważności biletu na kolejny miesiąc odbywa się bezpośrednio u kierowcy. Bilet miesięczny obowiązuje tylko na wskazanej linii L z odpowiednim numerem. Oprócz biletów na wybraną linię honorowane są również bilety ZTM wszystkich typów ważnych w drugiej strefie.

Bilety L-17 i L-19 nabyć można tak jak dotychczas w Fili Urzędu Pocztowego Poczty Polskiej S.A działającego w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno, ul. Kościuszki 5.

Informacje5 lipca 2016, 13:05,

Kolonoskopia promocja przedłużona do końca wakacji - Centrum Medyczne CMP Piaseczno Warszawa

Szanowni Pacjenci, uprzejmie informujemy, że  promocja na badanie kolonoskopowe, które można wykonać w cenie 239 zł została przedłużona do 31 sierpnia 2016 r.

NIE WSTYDŹ SIĘ! ZAPOBIEGAJ!

Zapisy oraz szczegółowe informacje pod numerem telefonu 22 737 50 50 oraz rejestracja@cmp.med.pl

Warunkiem skorzystania z wizyty jest jej wcześniejsze umówienie. Czas promocji ograniczony. Rabaty i upusty nie łączą się z innymi promocjami.

Regulamin akcji