Popularny: 4400 odsłonInformacje15 grudnia 2008, 00:00,

BILET AGLOMERACYJNY wspólny bilet ZTM - KM - WKD

Bilet aglomeracyjny stał się faktem! Od 1 stycznia 2009 roku, na podstawie biletów ZTM, pociągami Kolei Mazowieckich będą mogli podróżować również mieszkańcy gmin: Jabłonna, Legionowo, Wieliszew, Nieporęt, Zielonka, Józefów, Otwock, Piaseczno, Lesznowola i Ożarów. Do tej pory, ze Wspólnego Biletu mogli korzystać jedynie mieszkańcy Warszawy oraz podwarszawskich miejscowości: Ząbki, Sulejówek, Piastów i Pruszków. Teraz Wspólny Bilet został rozszerzony na teren całej aglomeracji warszawskiej. Zakres obowiązywania oferty - Wspólny bilet ZTM - KM - WKD:

Zakres obowiązywania oferty - Wspólny bilet ZTM - KM - WKD
kliknij, aby powiększyć plan (źródło: ztm.waw.pl)

Od 1 stycznia będzie obowiązywał na obszarze ograniczonym następującymi stacjami:
- Chotomów (linia do Nasielska)
- Nieporęt (linia do Radzymina)
- Zielonka z Zielonką Bankową (w stronę Wołomina)
- Zalesie Górne (linia radomska)
- Śródborów (linia otwocka)
- Płochocin (linia sochaczewska)
- Sulejówek-Miłosna (linia mińska)
- Pruszków (linia skierniewicka)

Pociągami Kolei Mazowieckich będzie można podróżować na podstawie biletów: 30- i 90-dniowych (z wyłączeniem biletów na jedną linię), dobowych, 3-dniowych, 7-dniowych a także na podstawie biletu seniora. W pociągach Kolei Mazowieckich honorowane są również uprawnienia do przejazdów bezpłatnych oraz ulgowych, zgodnie z przepisami taryfowymi Zarządu Transportu Miejskiego. Wyżej wymienione bilety ZTM są honorowane pod warunkiem, że zostały skasowane lub aktywowane przed rozpoczęciem podróży. Bilety 30- lub 90-dniowe można aktywować u kierownika pociągu. Poza granicami pierwszej strefy biletowej ZTM, w pociągach KM obowiązują bilety ważne w 1 i 2 strefie. Więcej informacji na ten temat wspólnego biletu: gazeta.pl
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje16 grudnia 2008, 00:00,

życzenia świąteczne Centrum Medycznego CMP Piaseczno

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego 2009 Roku dziękujemy wszystkim naszym Pacjentom za wspólny rok 2008. życzymy Państwu, wyjątkowych i wspaniałych rodzinnych wzruszeń podczas świąt, zdrowia, pomyślności, spełnienia marzeń oraz wielu chwil szczęścia w Nowym Roku 2009.

Kartka świąteczna Centrum Medycznego CMP Piaseczno
autor/źródło: życzy Zespół CENTRUM MEDYCZNE CMP PIASECZNO - www.cmp.med.pl