Informacje23 czerwca 2019, 15:00,

Big Band Rondo - Koncert Letni w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


23 czerwca 2019 roku o godz. 17.00 odbędzie się Koncert Letni Big Band Rondo. W repertuarze znajdą się arie i duety z najpopularniejszych operetek, musicali i muzyki filmowej w wykonaniu artystów scen warszawskich. Zespół powstał w 2003 roku, początkowo jako orkiestra dęta przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Skolimowie, jednak ostatecznie przyjął formułę big bandu oraz nazwę Big Band Rondo Konstancin. Dziś jest to jedna z najpopularniejszych konstancińskich grup. Muzycy mają na swoim koncie setki koncertów, udział w licznych przeglądach i imprezach okolicznościowych. W repertuarze zespołu znajdziemy niemal każdy rodzaj muzyki – od poważnej, przez kościelną do utworów światowej klasyki big bandu i dixielandu. Wstęp wolny. Miejsce: Amfiteatr, Park Zdrojowy, Konstancin-Jeziorna. Serdecznie zapraszamy. 

Big Band Rondo - Koncert Letni w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje25 czerwca 2019, 08:00,

Voluta, czyli letnie warsztaty rysunkowe w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

25 - 29 czerwca 2019 roku  w godz. 10:00 – 12:00 odbędą się WAKACYJNE WARSZTATY Z RYSUNKU dla dzieci, młodzieży i dorosłych (od 11 lat). Przystanek Kultura zaprasza na Voluta, czyli letnie warsztaty rysunkowe. W programie studium martwej natury, praca z modelem i materiałami pomocniczymi, podstawy kompozycji, perspektywy, poznanie technik rysunkowych oraz malarskich. Miejsce: Przystanek Kultura, pl. Piłsudskiego 9. Warsztaty są bezpłatne, ale obowiązują zapisy: www.strefazajec.pl

Voluta, czyli letnie warsztaty rysunkowe w Piasecznie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Cele warsztatów: wspieranie rozwoju osobowości dziecka / rozwijanie zdolności obserwacji / ćwiczenie koncentracji / uwrażliwienie na kolor / poznanie technik rysunkowych i malarskich.

Prowadząca: Anna Malikowska, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej. Od 1999 roku związana z malarstwem a od najmłodszych lat z rysunkiem. Ma za sobą wystawy indywidualne i zbiorowe w kraju i za granicą: pierwsza wystawa, Warszawa SARP, “LIGNE ET COULEUR”: Paryż, Catania, West Kilbride. “INTERNAZIONALE DEGLI ARCHITETTI ARTISTI” (Wenecja),“Festival of Architecture 20”(Edynburg). Laureatka „Złotej Palety” - nagrody za twórczą działalność artystyczną, SARP (Warszawa, 2015). Bierze udział w corocznych wystawach Koła Plener w Pawilonie SARP.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie