Informacje8 lipca 2018, 14:00,

Big Ban Rondo - Koncert Letni w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


8 lipca 2018 roku o godz. 16.00 odbędzie się Koncert Letni w Konstancinie, w ramach którego wystąpi zespół Big Ban Rondo. Miejsce: Amfiteatr, Park Zdrojowy, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

BIG BAN RONDO - KONCERT LETNI W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Big Ban Rondo - zespół powstał w 2003 roku, jako orkiestra dęta przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Skolimowie, jednak ostatecznie przyjął formułę big bandu oraz nazwę Big Band Rondo Konstancin. Składa się z zawodowych, doświadczonych muzyków, z doświadczeniem artystycznym w najlepszych zespołach reprezentacyjnych i estradowych, grający na wielu instrumentach. Orkiestra jest niezwykle wszechstronna. Wykonuje zarówno muzykę marszową, patriotyczną, religijną, jak i znane przeboje muzyki rozrywkowej, światowe przeboje klasyki big bandu oraz dixieland.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 lipca 2018, 09:00,

Jasna strona mocy... wystawa rzeźb i rysunków Beaty Czapskiej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8-14 lipca 2018 roku w godz. 12.00 do 17.00 Beata Czapska otwiera w Hugonówce swój warsztat rzeźbiarski, podczas którego będzie można się z nią spotkać a także poznać właściwości i zasady obróbki kamieni, które wykorzystuje. Zapraszamy na spotkanie wszystkich zainteresowanych także dzieci. Wystawa czynna do 16 września 2018 r., od wtorku do niedzieli od 11.00 do 18.00. Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15, Konstancin. Wstęp wolny.

JASNA STRONA MOCY... WYSTAWA RZEŹB I RYSUNKÓW BEATY CZAPSKIEJ

Zapraszamy do Galerii w Hugonówce na wystawę rzeźb i rysunków Beaty Czapskiej pt. „Jasna strona mocy”. Artystka znana jest mieszkańcom Konstancina-Jeziorny, jako autorka cieszącej się ogromną sympatią grupy biegnących wilków, zainstalowanych w pobliżu Hugonówki. Tym razem zapraszamy na wystawę 50 jej rzeźb do Galerii w Hugonówce. Prezentowane prace to w większości wizerunki zwierząt wykute w kamieniu o różnych barwach i różnej przejrzystości lub odlane w metalu. Wystawie towarzyszy 14 dynamicznych rysunków również z wizerunkami zwierząt. Artystka zaczęła zajmować się motywami zwierzęcymi w latach 80. ubiegłego wieku. Nie był to wówczas temat popularny. Dziś, po ponad 30 latach, okazuje się, że niektóre z jej prac przedstawiają gatunki zagrożone wyginięciem.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie