Informacje13 września 2015, 13:00,

Biesiada Dusz przez odlotem - Festyn Wybranych w Parku Zdrojowym

13 września 2015 roku konstanciński Park Zdrojowy stanie się niezwykłym miejscem spotkania rodzin. Jak co roku siostry ze Zgromadzenia Sióstr od Aniołów zapraszają na Festyn Wybranych. W tym roku impreza przebiegać będzie pod hasłem "Biesiada Dusz przez odlotem - Festyn Wybranych". Tradycyjnie już rozpocznie się mszą św. o godz. 13.00, a o godz. 17.00, z chrześcijańskim uwielbieniem wystąpi zespół OCDC.

Biesiada Dusz przez odlotem - Festyn Wybranych w Parku Zdrojowym

Na scenie wystąpią także goście z zaprzyjaźnionego z Konstancinem-Jeziorną miasta partnerskiego Nowa Wilejka z Litwy. Dzieci ze świetlicy "Dom, który czeka" zaprezentują sztukę teatralną "Wybieram niebo". Podczas całej imprezy otwarte będą Namioty Spotkania, w których siostry z trzech zgromadzeń: Od Aniołów, Dobrego Pasterza i Karmelitanki będą dzieliły się swoim doświadczeniem duchowości oraz pomagały odwiedzającym odpowiedzieć na trudne pytania związane z wiarą i powołaniem. Przez cały czas będzie także trwała akcja "adoptuj powołanie".

Program na scenie będzie przebiegał według następującego porządku:
13.00 - Msza św.
14.45 - Gość Specjalny
15.00 - "Na to zaś wszystko przyobleczcie miłość" - występ dzieci z ochronki bł. E. Bojanowskiego
16.00 - "Wybieram niebo" - sztuka teatralna świetlicy "Dom, który czeka" z Nowej Wilejki
16.30 - "Prawie wszystko o Aniołach"
17.00 - "Powołani do miłości" - koncert zespołu OCDC.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=11430
Informacje13 września 2015, 15:00,

Tuwim dla dzieci - Teatralna Niedziela w Górze Kalwarii

13 września 2015 roku Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza na spektakl pn.: Tuwim dla dzieci w ramach Teatralnej Niedzieli w Górze Kalwarii. Wystąpi: Teatr Królewski w Wilanowie. Miejsce: Kino Uciecha ul. Ks.Sajny 14 w Górze Kalwarii. Koszt: 10 zł a dzieci poniżej 3 lat wstęp wolny.

Tuwim dla dzieci - Teatralna Niedziela w Górze Kalwarii

TUWIM DLA DZIECI wszystkie wiersze o lokomotywie, słoniu Trąbalskim, panu Hilarym, o Zosi Samosi i Grzesiu - napisał Julian Tuwim. Znane, bo czytane przez waszych rodziców, babcie i dziadków. W naszym przedstawieniu postaramy się, żeby wiersze Tuwima zamieniły się dzięki nam, aktorom, w teatr. Zapraszamy młodszych widzów z rodzicami na spotkanie. Zapewniamy, że nie będziecie się nudzić ani wy, ani wasi dorośli opiekunowie. Reżyseria Grzegorz Gierak, występują: Grzegorz Gierak i Grzegorz Grzywacz.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=9834