Informacje21 maja 2013, 00:00,

Biegi przełajowo-uliczne w Górze Kalwarii w ramach ogólnopolskiej akcji Polska Biega

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii organizuje 25 maja 2013 roku biegi przełajowo-uliczne w ramach ogólnopolskiej akcji Polska Biega. Dzieci i młodzież mogą zapisywać się w swoich szkołach u nauczycieli WF-u bądź w dniu zawodów w godz.:11.00-13.30. Warunkiem uczestnictwa jest pisemna zgoda rodziców bądź prawnego opiekuna. Zapisy do biegu Open w dniu zawodów w godz.:11.00-11.30. Organizatorzy nie pobierają opłaty startowej. Więcej informacji pod numerem tel.: 535967907 Zapraszamy na biegi w Górze Kalwarii.

Program minutowy biegów w Górze Kalwarii:
- przedszkolaki – 300 m – start godz. 11.30
- klasy 1-2 dziewczynki – 300 m – start godz. 11.35
- klasy 1-2 chłopcy – 300 m – start godz. 11.40
- klasy 3-4 dziewczynki – 400 m – start godz. 11.50
- klasy 3-4 chłopcy – 400 m – start godz. 12.00
- klasy 5-6 dziewczynki – 1000 m – start godz. 12.10
- klasy 5-6 chłopcy – 1000 m – start godz. 12.20
- gimnazjum dziewczęta – 1000 m – start godz. 12.30
- gimnazjum chłopcy – 2000 m – start godz. 12.40
- OPEN kobiet+mężczyzn – 5000 m – start godz. 13.00

Oświadczenie biegacza ( pobierz )
Oświadczenie rodzica biegacza ( pobierz )
Regulamin ( zobacz )
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje20 maja 2013, 00:00,

AB OVO urodzinovo w Piasecznie - urodziny Szarej Eminencji z Teatrem Improv

Restauracja Szara Eminencja serdecznie zaprasza mieszkańców na wieczór komedii improwizowanej z grupą AB OVO. Spektakl z udziałem publiczności odbędzie się w najbliższy czwartek 23 maja 2013 roku o godz. 20:00 (wstęp od 19:30, nie przewidziane są rezerwacje miejsc). Szara Eminencja znajduje się przy ul. Sienkiewicza 11 (stare kino) w Piasecznie. Wstęp 15 zł (bilety w barze Szarej Eminencji). Zapraszamy na występ AB OVO w Piasecznie.

SPEKTAKL TEATRU IMPROV AB OVO

Publiczność Rządzi to spektakl, w którym widz decyduje o jego przebiegu. Aktorzy na Państwa sugestie wcielą się w postaci, wymyślą riposty i pokierują scenką ku niespodziewanemu rozwiązaniu. W ten sposób w ciągu 1,5 godziny przed oczami widowni przewija się cały repertuar tworzonych ad hoc komicznych scen. Nie ma wątpliwości, że Polacy uwielbiają inteligentny dowcip i ten rodzaj sztuki przypadnie im bardzo do gustu. Każde spotkanie z AB OVO jest niepowtarzalne. Sporty teatralne znane są już na całym świecie i publiczność je uwielbia. To spotkania, w których widz jest niejako drugim aktorem, bierze czynny udział w sztuce, a nawet jest po części jej twórcą. W Polsce improwizacja znana jest obecnie szerszej publiczności z programu telewizyjnego „Spadkobiercy”. Ci bardziej dociekliwi są fanami amerykańskiego show „Whose line is it anyway”.

AB OVO urodzinovo w Piasecznie - urodziny Szarej Eminencji z Teatrem Improv
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno