Informacje16 października 2016, 11:00,

Bieg Złotych Liści w Piasecznie 2016

16 października 2016 roku już po raz piąty odbędzie się Bieg Złotych Liści w Parku Miejskim w Piasecznie, organizowany przez Stowarzyszenie Kondycja, Gminę Piaseczno i Powiat Piaseczyński. Jak zwykle bieg podzielony będzie na 3 części: bieg rodzinny na 1 km, bieg rekreacyjny na dystansie 5 km i marsz nordic walking na dystansie 3 km. Zapraszamy serdecznie do zapisów prowadzonych na stronie: www.kondycja.com.pl/startmeta/

BIEG ZŁOTYCH LIŚCI W PIASECZNIE

Informacje12 października 2016, 18:30,

Królowa Głębin Ela Benducka

12 października 2016 r. o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie z Elą Benducką - Królową Głębin - rekordzistką w nurkowaniu głębinowym. Zapraszamy w ramach Klubu Kobiet Panie Przodem. Miejsce: Filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

KRÓLOWA GŁĘBIN ELA BENDUCKA

Będziemy rozmawiać o pasji nurkowej i życiu. Pani Ela Benducka opowie i pokaże co trzeba zrobić aby oglądać kolorowe podwodne życie. W planie pokaz filmowy z wypraw ale nie tylko. Bohaterka naszego wieczoru zaprezentuje sprzęt, którego używa do nurkowań oraz pozwoli nawet pooddychać z automatu.

KRÓLOWA GŁĘBIN ELA BENDUCKA