Informacje9 czerwca 2018, 10:00,

Bieg z pasją i pupilem w Gołkowie

9 czerwca 2018 r. o godz. 12:00 zapraszamy na II Bieg z pasją i pupilem, który odbędzie się w Gołkowie. Zgłoszenia przyjmowane są w dniu biegu od godz. 11.00. Organizator ustala łączny limit 200 osób. Miejsce biura zawodów: teren przy Szkole Podstawowej ul. Główna 50 w Gołkowie. Organizatorami biegu jest: Gmina Piaseczno, Ana Karasuska (radna gminy) oraz Stowarzyszenie Rekreacyjno Sportowe Kondycja.

BIEG Z PASJĄ I PUPILEM W GOŁKOWIE

Program wydarzenia:
11:00 – 12:00 Zapisy do biegów + gry i zabawy ruchowe dla najmłodszych.
11:30 Start biegu Rodzinnego Fun Run 1 km.
12:00 Start Biegu Głównego na 5 km + ew. bieg z psem.
12:00 Start Nordic Walking 3 km wspólnie z biegiem na 5 km

Informacje10 czerwca 2018, 07:00,

Ekiden III Maraton sztafet Powiatu Piaseczyńskiego

10 czerwca 2018 roku w godzinach 9:00 – 16:00 na terenie LKS Jedność Żabieniec, odbędzie się Ekiden III Maraton sztafet Powiatu Piaseczyńskiego. EKIDEN to maraton sztafet powiatu piaseczyńskiego, który jest podzielony na 6 odcinków: 7195 m, 10 km, 10 km, 5 km , 5 km, 5 km. Zawodnicy biegną dystans 42 km 195 m, przekazując pałeczkę sztafetową. Zapraszamy do wzięcia udziału lub kibicowania.

EKIDEN III MARATON SZTAFET POWIATU PIASECZYŃSKIEGO

Zapisy: www.entretiming.pl/ekiden-piaseczno/
Regulamin: www.kondycja.com.pl/maraton-powiatu-piaseczynskiego

EKIDEN III MARATON SZTAFET POWIATU PIASECZYŃSKIEGO

Oprócz biegu sztafet, organizatorzy przygotowali dodatkowe atrakcje m.in.: wystąpią animatorzy dla dzieci, odbędą się konkursy z nagrodami i występy zespołów, będą stoiska wystawowe oraz strefa gastronomiczna i wiele innych atrakcji dla całej rodziny.