Informacje31 października 2012, 00:00,

Bieg z Charakterem Biegamy z Olimpijczykami

Bieg i emocje już za nami. Nagłe opady śniegu i warunki atmosferyczne wystraszyły niektórych uczestników. Były słabe? Nie prawda ! Taka pogoda to wymarzone warunki dla prawdziwych sportowców. Hartują nie tylko organizm ale przede wszystkim ducha. Kształtują charakter. A to przecież nieugięta wola, umiejętność pokonania własnych słabości i przeciwności losu łączy nas wszystkich sportowców. Dlatego uprawianie sportu daje tak wiele siły w codziennym życiu. My trenerzy i sportowcy uczymy tego naszych podopiecznych i do takiej postawy chcieliśmy zachęcić młodych ludzi biegnąc w ten zimny śnieżny poranek.

BIEG Z CHARAKTEREM - BIEGAMY Z OLIMPIJCZYKAMI 2012

Wysiłek wynagradzały także piękne widoki, bo cóż może być ładniejszego o tej porze roku niż połączenie kolorów złotej jesieni i śnieżnego krajobrazu. Organizując bieg z góry stawialiśmy nie tyle na ilość uczestników ile na jakość. Zależało nam na tym aby w imprezie udział wzięło jak najwięcej sportowców różnych dyscyplin, zarówno osób trenujących rekreacyjnie jak Mistrzów wielkiego formatu. Gościliśmy przedstawicieli różnych części Polski, między innymi z rejonu Katowic, Krakowa, Ełku, Wrocławia, Poznania oraz Warszawy i Piaseczna. Myślę że nasza impreza dostarczyła wszystkim uczestnikom wiele radości i satysfakcji.

BIEG Z CHARAKTEREM - BIEGAMY Z OLIMPIJCZYKAMI 2012

WYNIKI BIEGU Z OLIMPIJCZYKAMI:

I miejsce na dystansie 1 km - Zuzanna Radomyska (dziewczynka 12 lat)
I miejsce na dystansie 5 km - Adam Brysz (medalista Pucharu Świata w Judo)
I miejsce na dystansie 10 km Tomasz Pieper

Galeria zdjęć do obejrzenia na stronie: sport-biegi.blogspot.com

Bieg z Charakterem Biegamy z Olimpijczykami
Relacja filmowa w 3.03 minucie: www.tvp.pl
autor/źródło: Piotr Bąkowski

Informacje31 października 2012, 00:00,

Zespół Im Prościej Tym Lepiej zagra w 8 Ball Club

8 Ball Club w Piasecznie, serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na koncert na żywo zespołu IM PROŚCIEJ TYM LEPIEJ. Koncert odbędzie się 3 listopada 2012 roku, start o godzinie 21.15. Wstęp 5 zł. Pamiętacie Etylinę 86? Niestety zespół przestał istnieć, ale za to na jej podwalinie powstał nowy projekt w 3/5 złożony ze składu Etyliny, wsparty dodatkowo gitarą Krzysztofa Rukata, oraz brzmieniem akordeonu.

ZESPÓ£ IM PROŚCIEJ TYM LEPIEJ ZAGRA W 8 BALL CLUB PIASECZNO

Repertuar zespołu Im Prościej Tym Lepiej będzie podobny do Etyliny86, czyli covery z najwyższej półki od lat 70'tych po obecne hity. Przy ich aranżacjach najbardziej zatwardziałe tyłki ruszają na parkiet. 8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na sobotni koncert zespołu Im Prościej Tym Lepiej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno