Informacje8 listopada 2007, 00:00,

Bieg Niepodległości - Park Zdrojowy Konstancin Jeziorna

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna zaprasza mieszkańców na swojej stronie www.konstancinjeziorna.pl, na XVII Bieg Niepodległości, który odbędzie się w Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada 2007 roku. Miejsce XVII Biegu Niepodległości: Park Zdrojowy, Konstancin-Jeziorna.

Bieg Niepodległości w Parku Zdrojowym Konstancin Jeziorna
kliknij, aby powiększyć plakat biegu

XVII Bieg Niepodległości Konstancin-Jeziorna program:
10:30-11:00 – Zapisy do Biegu Dzieci i Młodzieży oraz Niepełnosprawnych.
11:00 - Uroczyste otwarcie XVII Biegu Niepodległości.
11:05 - Biegi dla Dzieci i Młodzieży oraz Niepełnosprawnych: rocznik 2001 i młodsi: 200m; 2000-1998: 400m; 1997-1995: 900m; 1994-1992: 1100m; niepełnosprawni: 400m.
11:00-11:50 – Zapisy do Biegu Głównego (1991 i starsi).
12:00 - Bieg Główny: 3000m.

Zapisy do wszystkich kategorii wiekowych odbywać się będzie w Biurze Biegu Niepodległości (przy estakadzie). Dla każdego uczestnika biegu organizatorzy zapewniają: koszulkę startową, ciepły posiłek i napoje, oraz udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Podczas imprezy wystąpi Orkiestra Estradowa Rondo. Organizatorami XVII Biegu Niepodległości jest: Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, oraz GOSiR Konstancin-Jeziorna. Serdecznie zapraszamy na Bieg Niepodległości do Konstancina.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin-Jeziorna

Informacje8 listopada 2007, 00:00,

Zaginęła 15-letnia Violetta Figiel z Zalesia Górnego

Komenda Powiatowej Policji Piaseczno informuje, że zaginęła 15-letnia Violetta Figiel z Zalesia Górnego. Violetta Figiel zaginęła w poniedziałek 5 listopada po tym, jak wyszła o godzinie 8:00 rano z domu do szkoły w Zalesiu Górnym. Do szkoły niestety nie dotarła. O godzinie 14:30 dzwoniła jeszcze z pożyczonego telefonu do mamy. Jechała wtedy pociągiem. Policjanci ustalili, że cztery godziny później widziano ją na Dworcu Głównym w Katowicach. Potem ślad po niej zaginął...

Zaginęła 15-letnia Violetta Figiel z Zalesia Górnego

Rysopis Violetty Figiel: wiek 15 lat, wzrost 160 cm, waga około 50 kg, włosy długie, proste, koloru czarnego, oczy ciemne. Ubrana była w czarne dżinsowe spodnie, czarną kurtkę z kapturem, czarne trampki, torbę na ramię w kolorze zielonym. Dziewczynka słabo mówi po polsku, większość życia spędziła w USA. Ma obywatelstwo amerykańskie, ale nie wzięła ze sobą żadnych dokumentów.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Violetty Figiel, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie (kpppiaseczno.policja.waw.pl) przy ul. Kościelnej 3, zespół poszukiwań sekcji kryminalnej lub pod numerem telefonu (022) 604-52-71, (022) 604-52-13, 997, 112 lub z najbliższą jednostką Policji.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Zalesie Górne