Informacje9 grudnia 2013, 00:00,

Bieg Mikołajkowy - akcja Rozbiegajmy Piaseczno

Stowarzyszenie Kondycja zaprasza na biegi śniadaniowe pod hasłem ROZBIEGAJMY PIASECZNO. Najbliższy bieg odbędzie się 14 grudnia 2013 roku o godz. 11:00 w Parku Miejskim, przy ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie. Zapisy online www.kondycja.com.pl lub w dniu biegu od godz. 9.30 Podczas zawodów odbędą się biegi na dwa dystanse do wyboru: 1 km (Bieg Rodzinny) i 5 km (Bieg Mikołajkowy). Zapraszamy na Bieg Mikołajkowy w Piasecznie.

Bieg Mikołajkowy - akcja Rozbiegajmy Piaseczno

Bieg Mikołajkowy program zawodów:
09:30 - 10:45 zapisy do biegów
10:50 - start Biegu Rodzinnego na 1 km
11:00 - start Biegu Głównego na 5 km
12:00 - wręczenie nagród niespodzianek
Wspólne biesiadowanie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje7 grudnia 2013, 00:00,

Świąteczna Przygoda Pingwinka - Bajkowa Niedziela z Mikołajem w Konstancinie-Jeziornie

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza dzieci i rodziców na Bajkową Niedzielę, podczas której zaprezentowany zostanie spektakl pt.: ŚWI¡TECZNA PRZYGODA PINGWINKA. Bajkę, będzie można obejrzeć 8 grudnia 2013 roku o godz. 16.00. Miejsce: KDK przy ul. Jaworskiego 18, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę.

Świąteczna Przygoda Pingwinka to komedia o pingwinie kłamczuszku, który nie potrafi zjednać sobie przyjaciół. Pani Śnieżyca pomaga przełamywać lody pingwinkowi w zdobywaniu przyjaźni i sympatii innych zwierząt. W finale spektaklu pojawia się Święty Mikołaj. Serdecznie zapraszamy najmłodszych widzów na wspaniała zabawę.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna