Informacje15 września 2007, 00:00,

Bieg Jesieni w ramach akcji Polska Biega w Tarczynie

I znów Polska Biega! 29-30 września wielkie bieganie w całej Polsce. Bieg Jesieni w Tarczynie został zaplanowany na 30 września 2007 roku. Zawodnicy zostaną podzieleni na dwie kategorie wiekowe: rocznik 1991 i młodsi, rocznik 1990 i starsi. Pobiegną trzema ulicami Tarczyna - Błońską, Gawarskiego, Warszawską, aż do znajdującego się na Rynku budynku Urzędu Miejskiego Tarczyn. Trasa biegu w Tarczynie będzie liczyć 3,5 km.

Bieg Jesieni w ramach akcji Polska Biega w Tarczynie

Na zwycięzców w poszczególnych kategoriach (w poprzednim biegu najlepszym zawodnikiem okazał się Piotr Tadzik, który uzyskał czas 13 min i 13 s) czekać będą nagrody w postaci sprzętu sportowego; wszyscy uczestnicy imprezy otrzymają pamiątkowe dyplomy. Trasa biegu w Tarczynie: mapa (.zip)

Bieg Jesieni w Tarczynie program (30 września 2007):
14:00 – 15:45 - Rejestracja uczestników i wydawanie numerów startowych. Rejestracji należy dokonać w sekretariacie biegu na Rynku w Tarczynie.
15:45 - Oficjalne otwarcie imprezy, oficjalnego otwarcie biegu jesieni dokona Burmistrz Tarczyna.
16:00 - Start biegu z miejsca wyznaczonego przez organizatora (ul. Błońska) (kategorie: M i K rocznik 1991 i młodsi oraz M i K rocznik 1990 i starsi).
Meta - plac przed Urzędem Miejskim w Tarczynie.
16:30 - Dekoracja zwycięzców Biegu Jesieni w Tarczynie.
16:50 - Przewidywane oficjalne zakończenie imprezy w Tarczynie.

Poprzednia informacja w naszym serwisie informacyjny, która jest powiązana tematycznie: Bieg Wiosny w ramach akcji Polska Biega w Tarczynie. Zapraszamy do wzięcia udziału w Biegu Jesieni w Tarczynie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje16 września 2007, 00:00,

Piaseczno zobacz widowisko parateatralne Chlip Hop

Przewodnicząca Rady Powiatu Piaseczyńskiego dr Barbara Rudzińska-Mękal oraz Starosta Piaseczyński Jan Dąbek zapraszają serdecznie na koncert Chlip Hop. Koncert Chlip Hop odbędzie się 30 września 2007 roku, o godzinie 19:30 w auli Domu Parafialnego, pl. Piłsudskiego 10, Piaseczno. Informacja o spektaklu Chlip Hop pochodzi z oficjalnej strony powiatu piaseczyńskiego www.piaseczno.pl

Autorami spektaklu Chlip Hop są: Magda Umer (ONA) i Andrzej Poniedzielski (ON), oraz Wojtek Borkowski (PIANISTA), którzy rozmawiają ze sobą i śpiewają piosenki stare, zapomniane, a także nowe, napisane specjalnie na tę okazję. W programie znajdą się utwory z tekstami Wojciecha Młynarskiego, Jeremiego Przybory, Jonasza Kofty, Bułata Okudżawy, Andrzeja Poniedzielskiego.

widowisko parateatralne Chlip Hop w Piasecznie

Chlip Hop to widowisko parateatralne, raczej muzyczne, acz słowa żywego nie pozbawione. Na scenie, w swych mieszkaniach, w swojej codzienności, przykuci do komputerów są: ONA, ON i muzyk pianista. Chlip Hop to słowno-muzyczna opowieść o tym, co ważne i bliskie nam wszystkim; przepojone romantyzmem rozmowy prowadzone, jak przystało na XXI wiek, przez Skype. Rozmowa przez Internet ma odcień swobodnej pogawędki. Nieinwazyjnej, nieśpiesznej pogaduszki na przeróżne tematy. Ale nie utyskują! Korzystając, z przynależnego ich wiekowi rozkwitu dojrzałości - z żartobliwym dystansem próbują sprawdzić, które z ich najważniejszych mniemań można by (gdyby ktoś chciał) przenieść w nowe czasy. Jako znaki ich epoki - przywołują piosenki.

Widowisko parateatralne Chlip Hop
kliknij aby powiększyć

Śpiewają je. Sobie nawzajem i w wyimaginowanych (z racji konwencji osobności) duetach. Może przyświeca im przeczucie, iż... piosenka to jedno z nielicznych a bywa, że ślicznych połączeń Serca z Rozumem i radość uczciwa, bo jak miłość pierwsza, gdy kocha się bardziej niż umie... Serdecznie zapraszamy na widowisko parateatralne Chlip Hop w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno