Informacje26 września 2013, 00:00,

BIEG JESIENI I KARTOFLISKO W UWIELINACH

O.S.P. w Uwielinach oraz Sołectwo Uwieliny serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców na Bieg Jesieni i Kartoflisko. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę 28 września 2013 roku od godz. 14.00 przy strażnicy O.S.P. w Uwielinach. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Zapraszamy na sobotą imprezę w Uwielinach.

BIEG JESIENI I KARTOFLISKO W UWIELINACH

Od godz. 14.00 zapraszamy chętnych do udziału w Biegu Jesieni, w następujących kategoriach: I-SKRZATY (klasy I i młodsze dzieci) - 100m, II - JAGUARY(klasy II i III) - 300m, III - LAMPARTY(klasy IV i V) - 600m, IV - GAZELE (klasy VI i I Gim.) - 800m, V - BIZONY (klasy II i III Gim) - 1200m, VI - STARE KONIE (Panie 2000m, Panowie 3000m). Wszystkie grupy biegowe podzielone będą na dziewczynki i chłopców. Zapisy będą przeprowadzone w dniu wyścigu! Po skończonych wyścigach, organizatorzy zapraszają na wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek (możliwość zakupu prowiantu na miejscu). W godz. 13.00-17.00 odbędzie się Pchli Targ zorganizowany przez uczniów szkoły w Uwielinach. Natomiast od godz. 18.00 do 23.00 zaplanowana została dyskoteka
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje25 września 2013, 00:00,

UHONOROWANI TRZEJ WYBITNI SPORTOWCY

Podczas Sesji Rady Miejskiej w dniu 25 września 2013 roku uhonorowani zostali trzej wybitni sportowcy, którzy w ostatnim czasie odnieśli duże sukcesy w swoich dyscyplinach w skali kraju. Gratulacje i upominki z rąk burmistrza Zdzisława Lisa odebrali dwaj kolarze Krzysztof Tomaszewski i Michał Rzeźnicki, którzy wywalczyli tytuł Mistrzów Polski Juniorów oraz pływak Bartosz Chotkowski, który reprezentował Polskę na Igrzyskach Olimpijskich Głuchych.

UHONOROWANI TRZEJ WYBITNI SPORTOWCY

W 22 Letnich Igrzyskach Olimpijskich Głuchych wzięło w nich udział prawie 3000 zawodników z 90 państw całego świata. Wśród 75 zawodników Reprezentacji Polski na tę imprezę zakwalifikował się także sportowiec naszej Gminy, Bartosz Chotkowski. 14-letni Bartek, trenuje na co dzień w MKS Piaseczno. Pomimo tak młodego wieku zaprezentował się znakomicie, zajmując 9 miejsce w konkurencji 200 m stylem klasycznym. Każdy z pięciu jego indywidualnych startów zaowocował zarówno rekordem życiowym, jak i rekordem Polski pływaków niesłyszących do lat 14.

W weekend 14-15.09.2013 w Grudziądzu odbyły się Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym w jeździe dwójkami i drużynowej jeździe na czas. Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego TRÓJKA z Piaseczna - Krzysztof Tomaszewski i Michał Rzeźnicki - w jeździe dwójkami zajęli pierwsze miejsce zdobywając złoty medal oraz tytuł Mistrza Polski w kategorii junior.
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno