Informacje17 czerwca 2018, 10:00,

Bieg i piknik rodzinny w Józefosławiu

17 czerwca 2018 roku w godz. 12.00-18.00 po raz piąty, Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław we współpracy z Gminą Piaseczno, organizuje dla mieszkańców Józefosławia i Julianowa i okolic 5 Bieg Uliczny Józefosławia i Julianowa na dystansie 5 km. Biegowi będzie towarzyszył Piknik Rodzinny oraz biegi dzieci na dystansach 400 i 800 m. Na Pikniku zaplanowane zostały występy artystyczne, animacje dla dzieci, stoiska z ekologiczna żywnością, stoiska lokalnych firm oraz szkół i przedszkoli. W tym roku, w związku z setną rocznicą odzyskania niepodległości bieg i piknik będzie „niepodległościowy”. Nawiązana została współpraca z Ośrodkiem Karta, który realizuje obecnie projekt „Nieskończenie Niepodległa”. Dzięki tej współpracy na materiałach związanych z imprezą ukaże się logo Nieskończenie Niepodległa, a na Pikniku będzie można obejrzeć wystawę pt. „Droga do niepodległości”.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Zapisy na bieg odbywają się online, na stronie internetowej www.datasport.pl Cena pakietu startowego wynosi 40 zł/os, dla dzieci 20 zł/os.

Bieg i piknik rodzinny w Józefosławiu

Impreza odbędzie się na terenie Politechniki Warszawskiej przy ul.Ogrodowej 2 w Józefosławiu. Serdecznie zapraszamy.

Informacje17 czerwca 2018, 11:00,

Piknik Moto Henryków-Urocze

17 czerwca 2018 r. w godz. 13.00-22.00 odbędzie się Motoryzacyjne Powitanie Lata w Henrykowie-Uroczu. Wydarzenie odbędzie się w Parku Uroczym przy ul. Mokrej 11, Henryków-Urocze. Podczas pikniku, odbędzie się parada sąsiedzkich motocykli i quadów, wystawa samochodów (od klasyków po super auta), symulator dachowania Smart, znakowanie rowerów oraz miasteczko samochodowe dla dzieci. W programie znalazły się także dmuchańce, koncert, gry, konkursy z nagrodami i wieczorny dancing. Przez cały dzień będzie dostępna dla mieszkańców kuchnia polowa i kawiarenka.

PIKNIK MOTO HENRYKÓW-UROCZE

PROGRAM WYDARZENIA:
13.00 – piknik rozpocznie PARADA MOTOCYKLI, zbiórka o 12.45
13.30 – pokazy samochodów, będzie czym oko nacieszyć m.in.: pokaz rajdowej Skody Evolver nr 4, prezentacja Ferrari
15.00 – oficjalne otwarcie pikniku, powitanie gości, otwarcie nowego sprzętu na placu zabaw
15.30 – koncert orkiestry OSP Grójec
16.30 – mecz siatkówki
18.00 – płonące auto i akcja gaśnicza – niezwykłe widowisko w wykonaniu OSP Złotokłos
19.00 – NIESPODZIANKI m.in.: rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie nagród
20.00 – gwiazda DISCO POLO LIVE – zespół Waluś
21.00 – impreza taneczna.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

PIKNIK MOTO HENRYKÓW-UROCZE