Informacje10 września 2016, 10:00,

Bieg Frog Race w Żabieńcu 2016

Gmina Piaseczno, Powiat Piaseczyński oraz Stowarzyszenie Rekreacyjno Sportowe Kondycja zapraszają wszystkich miłośników biegania na najbardziej skoczną imprezę sportową w Polsce p.n. "Frog Race", która odbędzie się w sobotę 10 września 2016 roku w lasach Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w Żabieńcu koło Piaseczna.

BIEG FROG RACE W ŻABIEŃCU 2016

Tak jak w latach poprzednich do Waszej dyspozycji oddajemy trasy biegowe o różnych dystansach: 10 km - bieg główny, 5 km - bieg rekreacyjny, 100 m - 1000 m biegi dla dzieci. W swojej kategorii wystartują również zwolennicy nordic walking na 5 km.

BIEG FROG RACE W ŻABIEŃCU 2016

Zapewniamy ciekawe nagrody, atrakcje dla dzieci i młodzieży, dla dorosłych dreszczyk sportowych emocji. Będziemy rywalizować i piknikować rodzinnie na rekreacyjnym obiekcie "Zimne Doły" w przepięknym Paku Krajobrazowym oddalonym tylko 20 km od centrum Warszawy.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Zapraszamy, bądźcie z nami! Zapisy na Frog Race: www.kondycja.com.pl/startmeta/

Informacje4 sierpnia 2016, 18:00,

Koncert Zaszum nam Polsko w wykonaniu konstancińskiej młodzieży i aktorów Grupy POD PRĄD

4 sierpnia 2016 roku o godz. 18.00 odbędzie się koncert Zaszum nam Polsko, w wykonaniu konstancińskiej młodzieży oraz aktorów z Grupy POD PRĄD. Szczegóły na plakacie:

Koncert Zaszum nam Polsko to muzyczno-poetycka „lekcja historii” nawiązująca do wydarzeń sierpniowych z 1944 r. z rejonu Konstancina, Jeziorny, Lasów Chojnowskich. Poznamy sylwetki Powstańców, sanitariuszek, łączniczek, którzy podjęli się bohaterskiego zrywu, tych co polegli i tych co przeżyli, by o tym nam opowiedzieć. Usłyszymy pieśni te tradycyjne, które podtrzymywały ducha powstańców z 1863r, i również te współczesne inspirowane sylwetkami powstańców warszawskich, czy Żołnierzy Niezłomnych. Serdecznie zapraszamy!