Informacje24 września 2016, 10:00,

Bezpłatne zajęcia sportowe dla rodzin - sportowa sobota


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


UKS Szogun Piaseczno zaprasza do udziału w bezpłatnych kursach: "samoobrona dla kobiet" oraz "razem z tatą na macie". Kursy ruszają 24 września 2016 r. o godz. 10.00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Piasecznie przy ul. Świętojańskiej 18.00. Są skierowane do całych rodzin chcących spędzać aktywnie czas wolny. Podczas gdy mama ćwiczy elementy samoobrony i jogi tata wraz z dzieckiem bawi się na macie wykonując elementy judo i różnych gier sportowych. Spotkania odbywać się będą co sobotę o godz. 10.00. Zapisy prowadzone są pod nr tel. 605 36 38 79, lub mailowo rrjaniszewski@gmail.com

BEZPŁATNE ZAJĘCIA SPORTOWE DLA RODZIN

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje22 września 2016, 06:00,

Dzień bez samochodu 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

22 września 2016 roku - dwunasty rok z rzędu, będziemy obchodzić w Polsce "Dzień bez samochodu", który jest punktem kulminacyjnym Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Celem trwającej w tym czasie kampanii jest m.in. popieranie ekologicznych środków transportu, a szczególnie zachęcanie podróżnych do korzystania z publicznych środków transportu zbiorowego.

DZIEŃ BEZ SAMOCHODU 2016

Koleje Mazowieckie aktywnie uczestniczą w wielu inicjatywach związanych z upowszechnianiem komunikacji przyjaznej środowisku naturalnemu. „Dzień bez samochodu” to doskonała okazja, szczególnie dla kierowców, do pozostawienia swoich aut na parkingu i skorzystania z innych środków transportu. Szczególnie zachęcam do korzystania z pociągów uruchamianych przez Koleje Mazowieckie. Wszystkie przejazdy pociągami Kolei Mazowieckich uruchamianymi 22 września będą bezpłatne.

Wszelkie informacje dotyczące połączeń Kolei Mazowieckich można znaleźć na stronie internetowej www.mazowieckie.com.pl lub uzyskać pod numerem infolinii (22) 364 44 44.

Koleje Mazowieckie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie